Na ratunek Wątrobie

Wątroba to jeden z najważnejszych organów w naszym organizmie.
Narząd ten odpowiedzialny jest za prawidłowy przepływ Qi w ciele, co przekłada się na stabilność emocjonalną czy prawidłową pracę układu pokarmowego.
Jeśli przepływ ten jest zaburzony pojawiają się różne patologie Wątroby. `

Wysokie ciśnienie krwi, stale pojawiające się migreny, brak energii czy podwyższony poziom cholestrolu świadczą o tym, że Twoja Wątroba potrzebuje wsparcia! 
 

Jak zadbać o Wątrobę?
Pierwszym najważniejszym krokiem jest zmiana diety. Ogranicz w tym czasie ciężkostrawne dania, mięso (szczególnie czerwone), alkohol, używki, cukier i obfite posiłki. 
Taki detoks na pewno przyda się każdemu!
Zapewne pojawia się pytanie to jaką dietę oczyszczającą wybrać?
I tu odpowiedź: To zależy. 

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej każdy człowiek ma indywidualną konstytucję, co oznacza, że nie ma jednej uniwersalnej diety, która będzie służyła każdemu. 
Dieta sokowa, choć potrafi być bardzo skuteczna nie będzie służyła każdej osobie. Na pewno osoby z konstytucją niedoborową a więc osoby szczupłe, często odczuwające zimno w organizmie - nie będą czuły się rewelacyjnie na takiej diecie. 

Dieta oczyszczająca bazująca na gotowanych warzywach czy zbożach to na pewno bezpieczniejszy sposób. 
Wybieraj zielone warzywa, nowalijki, pokrzywę czy kiełki - to dobry krok! 

Dodatkowo każdego dnia możesz wypić prosty napar wspierający Wątrobę. Kluczowym składnikiem będzie kwiat złocienia (Ju hua) oraz jagody goji.

Drugim krokiem i bardzo pomocnym będą naturalne zabiegi wspierające oczyszczanie Wątroby. Po zostosowaniu ich poszujesz się zdecydowanie lepiej!

Do zabiegów takich należy oczyszczanie za pomocą lewatyw. Znany od dawna zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiarów. 

Jeśli potrzebujesz wsparcia, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 

Terapeutka TMC, dietetyk oraz akupunkturzystka Dorota Łapa, mająca ponad 10 letnie doświadczenie w oczyszczaniu  przygotowała dla Ciebie materiał, w którym znajdziesz wskazówki jak zadbać skutecznie o swoją Wątrobę! 


Pakiet Wątrobowy 3w1 składa się z kursów:
- Zdrowie Wątroby a medycyna chińska 
- Odblokowanie Wątroby 
- Metoda oczyszczania - lewatywy 

Link do kursu:PAKIET WĄTROBOWY

Twoja Wątroba będzie Ci wdzięczna! 
Odzyskaj energię i poczuj się lekko