Za chwilę wiosna! Zadbaj o swoją Wątrobę!

Wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej wiosna rozpoczyna się się w połowie lutego a to znak, że czas zmienić dotychczasowy sposób odżywiania. 
Po okresie zimowym wielu z nas odczuwa ciężkość, często brak energii... Zimowa dieta jest bardziej odżywcza, ponieważ to właśnie w tym okresie jemy więcej mięsa, strączków czy produktów pieczonych lub smażonych. 
Po takim odżywianiu Wątroba potrzebuje odciążenia i zmian w sposobie odżywiania a wiosna to właśnie czas Wątroby i Pęcherzyka Żółciowego a więc narządów, o które szczególnie musimy zadbać!

Nie bez powodu właśnie o tej porze polecane są różnego rodzaju oczyszczania! 

Jeśli zdrowie Wątroby jest dla Ciebie ważne, to zapraszamy Cię na webinar "Zdrowie wątroby a medycyna chińska" prowadzony przez Terapeutkę TMC i praktyka Dorotę Łapę!

To spotkanie online w czasie rzeczywistym pozwoli Ci poznać podstawowe narzędzia dietetyczne oraz ziołowe, które będą wpływac korzystnie na funkcjonowanie Wątroby! Dowiesz się również jakie są funkcje tego narządu oraz dowiesz się jakie są różnice w podejściu medycyny chińskiej a zachodniej. 

Zarezerwuj jutrzejszy wieczór na spotkanie online z Dorotą Łapą i zacznij przygotowania do wiosny! 

Czas: 08.02.2022, godz.19:30 

Zapisy: Zdrowie Wątroby a medycyna chińska

Koszt: 100 zł 

Jak dołączyć do webinaru?
Jutro o 19:30 kliknij w zakupiony webinar, który znajdziesz w panelu szkoły online "Moje kursy" a następnie kliknij "Dołącz"!

Do zobaczenia!