Osoby współpracujące

DIETETYCZKI, DORADCZYNIE ŻYWIENIOWE, które podążają drogą naturalnego odżywiania, przyjmują w naszych gabintetach oraz  prowadzą warsztaty i wykłady w Orkiszowych Polach


Anna Bober

SPECJALISTA DIETETYKI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO ORAZ DIETTYKI PROFILAKTYCZNEJ I LECZNICZEJ WG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Dietetyk wg Medycyny Chińskiej, Specjalistka Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego. Pasjonatka fitoterapii, zielarka. Prowadzi warsztaty zielarskie, a także wykłady i szkolenia z zakresu dietetyki. W swoim podejściu komponuje medycynę chińską z nowoczesną wiedzą o żywieniu oraz fitoterapią. Zajmuje się ponadto akupunkturą ucha, a także refleksologią twarzy i głowy. Od ponad pięciu lat aktywnie i regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach, czy kursach z zakresu zdrowia i medycyny naturalnej. Jest absolwentką biotechnologii, antropologii kulturowej oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Strona internetowa: alchemilium.pl Pani Anna przyjmuje w gabinecie na os. Batorego.

 

 

 


Magdalena Lubiewska

SPECJALISTA DIETETYKI I PLANOWANIA ŻYWIENIA ORAZ DIETTYKI PROFILAKTYCZNEJ I LECZNICZEJ WG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

 Absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian. Pani Magdalena przyjmuje w gabinecie na os. Batorego.

 

 

 

 

 

 

 

 


Agnieszka Pawelczak

SPECJALISTA  DIETTYKI PROFILAKTYCZNEJ I LECZNICZEJ WG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ, DORADCA ŻYWIENIOWY, CERTYFIKOWANY REFLEKSOLOG W ZAKRESIE REFLEKSOLOGII GŁOWY I TWARZY METODĄ INGE DOUGANS (MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA REFLEKSOLOGII W WARSZAWIE)

 

Refleksologia głowy i twarzy to leczniczy masaż punktów oraz stref znajdujących się na głowie i twarzy, które odpowiadają poszczególnym organom człowieka. W trakcie masażu zostają pobudzone mechanizmy samoregulacji, samoregeneracji i samoleczenia naszego organizmu. Wszelkie procesy lecznicze są dziełem samego organizmu, zabieg je tylko uaktywnia i stymuluje do działania. Masaż pobudza krążenie krwi, a w związku z tym transport tlenu i substancji odżywczych do narządów oraz powoduje usuwanie z nich toksyn, szkodliwych produktów przemiany materii. Usuwa blokady energii i pobudza jej przepływ. Zabieg refleksologii głowy i twarzy wprowadza organizm w stan równowagi, eliminuje stres, zmęczenie, ból, poprawia jakość snu. Usprawnia funkcjonowanie układu oddechowego, nerwowego, pokarmowego i krążenia. Działa relaksująco, a poprzez lepsze ukrwienie skóry twarzy , poprawę jej sprężystości i elastyczności - również liftingująco.


 


 

Dominika Nitschke - Michalak

DIETETYK, TECHNOLOG ŻYWNOŚCI

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w zakresie Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego, a także kurs Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej według  Tradycyjnej  Medycyny Chińskiej. Rozwija swoje umiejętności w stałym kontakcie z pacjentem –  wykonuje test obciążeń organizmu, ma duże doświadczenie w leczeniu schorzeń układu pokarmowego: grzybicy, alergii i osłabionej odporności, dobierając odpowiednią dietę wraz z suplementacją. Czynnie uczestniczy i moderuje kampanie Zdrowy przedszkolak.org i Zdrowy Uczeń.org, rozszerzając i promując zalety  diety naturalnej.

Pomoże młodzieży, dorosłym ,rodzicom i dziadkom zmienić nawyki żywieniowe, odświeżyć przepisy , udoskonalić kuchnię, uregulować metabolizm i pozbyć się chorób.

Pani Dominika przyjmuje w gabinecie na ul. Strzeszyńskiej.

 

 

 

 


 

 

 

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE I/ LUB ZAJMUJĄCE SIĘ TEMATYKĄ SPÓJNĄ Z NASZYMI ZAINTERESOWANIAMI (SĄ TO TERAPEUCI, WYKŁADOWCY, DIETETYCY)

Anna Kremnicka
Beata Pieczyńska
Agnieszka Krzemińska
Anna Krasucka
Dominika Adamczyk
Izabela Rajter
Emilia Lorenz
Katarzyna Rudnicka
Maria Hirowska