WYKŁAD: Weganizm - czy to tylko moda?

Data i czas:

14 listopada 2017 wtorek

godz. 17.30

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Tak jesteśmy skonstruwani - wkręcamy się, ulegamy wpływom i namowom. Czasem robimy to mniej lub bardziej świadomie. Wpływ mają na nas reklamy, obrazy, informacje z różnych źródeł - dzisiejszy świat jest wypełniony tyloma bodźcami, że trudno wyliczyć wszystkie źródła. Codziennie dowiadujemy się nowych rzeczy, codziennie wpadają nowe tematy i teraz tylko zależy, który nas wciągnie bardziej. Czasem będzie to artykuł, czasem rozmowa ze znajomym, czasem obejrzany krótki filmik na FB. 

Dieta to jeden z tych tematów, który opanował chyba każdy rynek informacyjny łącznie z rozmowami towarzyskimi. I tutaj też obserwujemy pewne trendy, którym ulegamy zbiorowo. Jak zielone szejki z trawy jęczmiennej, które piją prawie wszyscy bez większej refleksji, czy to dobry pomysł akurat dla mnie. Jak nasiona chia to trudno załapać się na deser, gdzie ich nie ma... i znowu pytanie, czy to jest żywność dla mnie?

Podobnie ma się sprawa z WEGANIZMEM. Nie wystarczy przestać jeść mięsa, bo co z bilansem białka i skąd je pozyskiwać? Odstawienie produktów pochodzenia zwierzęcego to niekoniecznie droga dla każdego - trzeba znać konsekwencje.

Na wykład zaprasza Ewa Dawidziak, która postara się odpowiedzieć na takie pytania jak:

  • Czy rzeczywiście jedzenie mięsa jest korzystne dla Naszego zdrowia?
  • Jak powinna wyglądać zdrowa dieta Weganina?
  • Kiedy człowiekowi powinna zapalić się czerwona lampka, że tego mięsa jednak za dużo, a kiedy za mało?

Zapraszamy wegan jak i mięsożerców. Wszystkie osoby dla których równowaga organizmu jest ważna ;-) 

Prowadząca: Nazywam się Ewa Dawidziak. Jestem mamą niezwykłego chłopca - Ziemka i to właśnie dzięki niemu odkryłam swoją drogę, która na co dzień daje mi poczucie sensu i spełnienia. Jest to ścieżka samopoznania, rozwoju i pomagania innym w taki sposób, w jaki pomogłam sama sobie i swojej rodzinie.
Zajmuję się medycyną chińską i zagadnieniami z obszaru Totalnej Biologii. 
Wierzę, że to, co jemy i w jaki sposób to robimy, stanowi klucz do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i podtrzymania energii życiowej. W swojej pracy zajmuję się również kwestią przeszłych zdarzeń i uwalniania emocji, ponieważ jestem przekonana o ich ogromnym wpływie na nasze "tu i teraz". 
To, czego doświadczyłam pozwala mi dziś pomagać tym, którzy szukają holistycznych rozwiązań dla problemów ze zdrowiem. Głęboko wierzę, że stan naszego ciała wpływa na stan naszego umysłu oraz ducha i odwrotnie. 
Jeśli podzielasz moje zdanie i szukasz pomocnej dłoni na ścieżce powrotu do siebie, do pełni zdrowia i treściwego życia, zapraszam na moje warsztaty. Pamiętaj, wszystko od dawna jest już w Tobie, a razem sprawimy, że to, co najlepsze ujrzy światło dzienne. :)

Ziemkowamam.com  https://www.facebook.com/ziemkowamama/?fref=ts

Koszt: 40 zł

Płatności należy dokonać przelewem na konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309

Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!