Edyta Gwizdecka

Moja miłość do Ajurwedy, to miłość od pierwszego wejrzenia.
 
Pracując jeszcze jako menadżer w jednej z międzynarodowych korporacji poszukiwałam naturalnych terapii, które pozwolą mi zregenerować moje wówczas mocno nadszarpnięte zdrowie fizyczne, jak również zharmonizować zestresowany umysł. I wtedy na mojej drodze stanęła Ajurweda - znalazła mnie, a ja znalazłam ją. Śmiało mogę powiedzieć, że od tego momentu nic już nie było takie samo. „Mistrz się pojawia, gdy uczeń jest gotowy.” – byłam gotowa.
 
Terapia ajurwedyjska zafascynowała mnie od pierwszej rozmowy z lekarzem medycyny ajurwedyjskiej i pierwszego zabiegu na ciało. Niezwykłe spotkania, podczas których poczułam się fachowo zaopiekowana i zrozumiana. Otrzymałam nie tylko pomoc doraźną, ale również zalecenie, jak dbać o siebie i swoje środowisko każdego dnia, by zachować zdrowie, przedłużyć młodość i żyć szczęśliwe. Od tego momentu wiedziałam już, że to doświadczenie nie jest przypadkowe i zaważy na moim dalszym życiu.
 
Ajurweda jako holistyczna koncepcja zdrowia i stylu życia zgodnego z naturą odkrywała przede mną swe arkana krok po kroku: fachowa literatura, studia ajurwedyjskie w Polsce i kursy prowadzone przez Instytut Jiva w Indiach, wspaniali nauczyciele na czele z dr Partapem Chauhanem. W efekcie porzuciłam pracę na etacie w korporacji i dziś oddaję się z pasją pracy jako Terapeutka Ajurwedyjska – jest to dla mnie misja pomagania innym i spełniania mojego powołania. Edukuję zgodnie z zasadami ajurwedy i wspieram osoby, które szukają recepty na zachowanie zdrowia i piękna, poszukujących harmonii w życiu, jak również tych, którzy pragną odzyskać zdrowie za pomocą naturalnych metod.
 

Zapraszam serdecznie na Konsultacje, jak również na zabiegi i masaże.

 

UMÓW SIĘ do Edyty Gwizdeckiej: 606 212 414
lub zapytaj o szczegóły: edyta.gwizdecka@orkiszowepola.pl 

Sprawdź cennik

 

Dowiedz się więcej o Ajurwedzie