WYKŁAD z pokazem: Naturalna pielęgnacja paznokci - manicure japoński - ODWOŁANY

Data i czas:

13 stycznia 2018 (sobota)

godz. 11:00

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Wygląd paznokci oraz dłoni w dużej mierze wpływa na nasze samopoczucie. Stopy noszą nasz ciężar cały czas, więc tak ważne jest, aby były w dobrej kondycji. Bardzo dużo gabinetów oferuje zabiegi, które nie zawsze wykonane są profesjonalnie. Skutkiem tego nasze paznokcie wyglądają coraz gorzej, są przesuszone, brak im wilgoci, łamią się, mają niezdrowy wygląd.

Można zastosować wtedy dwa zabiegi:

 • Pierwszy to manicure japoński, w skład którego wchodzą pilnik, polerki oraz irchy służące do wcierania w płytkę pasty bogatej w witaminy i krzemionkę. Płytka po zabiegu jest błyszcząca, elastyczna i nie łamie się. Zabieg wykonujemy dwa razy w miesiącu.
 • Kolejnym manicurem jest pielęgnacja płytki, nawilżenie macierzy paznokcia oraz wałów około paznokciowych przy użyciu polerek oraz wcierania oleju z avocado, pestek winogron, kwasów owocowych i witamin. Jest to oliwka marki OPI o nazwie avoplex. Polecam szczególnie przy łamaniu i kruszeniu się paznokci.

Zachęcamy również do zapisu na zabieg - tel. 693 313 124, który odbędzie się na Strzeszyńskiej 76 po wykładzie. Tylko teraz w wyjątkowej cenie 50zł. Zabłyśnij w karnawale zdrowymi paznokciami.

UWAGA - liczba miejsc ograniczona.

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

Prowadzący: Nazywam się Joanna Figiel-Kuzik. Z wykształcenia jestem technikiem kosmetyki oraz technikiem dentystycznym. Wiem jak ważne są umiejętności praktyczne i doświadczenie zawodowe, aby wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Od 13 lat prowadzę własną działalność. W 2008 roku pierwsza w Polsce otworzyłam gabinet manicure, pedicure, rekonstrukcji oraz przedłużania płytki paznokcia. Gabinet mieścił się w CH. Pestka pod nazwą Nailbar pod brandem amerykańskiej marki OPI. Przez 6 lat byłam szkoleniowcem tej marki. Zawód swój wykonuję z zamiłowaniem i pasją. Uwielbiam pielęgnować dłonie, paznokcie oraz stopy i uczyć innych jak to robić dobrze.

Liczba uczestników:
maksymalnie 30

Cena:

 • za wykład: 10złdo zapłacenia w kasie sklepu przed wykładem
 • za konsultację i zabieg: 50zł - do zapłacenia po zabiegu

 

ZAPISZ SIĘ RÓWNIEŻ NA POZOSTAŁE WYDARZENIA Z TEGO CYKLU

Czas na przerwę, czas dla kobiety - cykl wykładów i warsztatów poświęcony tematyce dbania o kobiecą urodę jak matka natura nakazała. Usuwamy co zbędne, zaglądamy do wnętrza, by z zewnątrz stać się piękniejszą.

 • 13.01 g. 10:00 Wykład z prezentacją: Zadbaj o swoje paznokcie na karnawał.
 • 27.02, 6.03, 13.03 g. 17:30 Posty św. Hildegardy – czas dla duszy i ciała.
 • 7.03 g. 17:00 Warsztat:  Zieloni mi – potrawy wspomagające oczyszczanie.
 • 10.03 g. 10:00 Warsztat: Psychologia ajurwedyjska a współczesne problemy i sposoby ich rozwiązania – Monika Marchel
 • 8.05 g. 17:30 Wykład: Pasożyty - przyczyna większości chorób.
 • 22.05 g. 17:30 Wykład: Odchudzanie wg TMC – bez liczenia kalorii.
 • 5.06, 12.06, 19.06 g. 17:30 Oczyszczanie na miejscu.
 • 11.06 g. 17:30 Wykład: Świadomy biegacz.