WYKŁAD: Żywienie wspierające profilaktykę i leczenie w chorobach nowotworowych.

Data i czas:

24 maja 2016 wtorek

godz. 17.30

Miejsce:

Orkiszowe Pola Galeria Podolany - Strzeszyńska 63, Poznań

 

Statystyki dotyczące chorób cywilizacyjnych są nieubłagane. Postępujący wzrost zachorowań nie tylko na choroby układu krążenia, które zbierają żniwo w 60% umieralności, ale przede wszystkim chorób nowotworowych, które stają się zagrożeniem dla 35% społeczeństwa. Czy mamy możliwość zapobiegania tym chorobom?  Czy gdy niepokojące objawy zaprowadzą nas na badania, a diagnoza będzie nieubłagana, czy możemy sami coś dla siebie zrobić by wyjść z takiej choroby? Jak przekonać siebie, że nie muszę być bezradny i skazany tylko na decyzje lekarzy i że moje zdrowie może również być w moich rękach?
Zapraszam zatem na ten wykład, podczas którego opowiem o teoriach, które są podwaliną rozwoju tej niechcianej choroby. Podczas wykładu, pragnę przybliżyć jak wiele w dietetyce zachodniej i energetycznej, może być siły leczniczej by zatrzymać proces postępowania choroby, by z z jej pomocą dążyć do zdrowia i równowagi. Wspomnę również o nieprawdopodobnych wpływach ziołolecznictwa oraz naturalnej suplementacji na proces zdrowienia. Wiele z tych zaleceń dietetycznych, które poznamy podczas tego wykładu są pomocne we wspieraniu leczenia praktycznie każdej choroby cywilizacyjnej.
Czy istnieje takie odżywianie, które może być lekarstwem dla każdego? Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć zapraszam na ten wykład.

Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 40zł

 

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań


Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!