WYKŁAD: Zdrowa mama, zdrowe dziecko, zdrowa rodzina - ODWOŁANY

Data i czas:

24 maja 2018 (czwartek)

godz. 17:30-19:00

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Drogie mamy, analizując pęd naszego życia oraz zwyczaj brania za dużej ilości rzeczy na głowę, dochodzimy do prostego wniosku, że bardzo ciężko a często nawet niemożliwym staje się znalezienie przestrzeni dla siebie.

Zapominamy o sobie, swoich potrzebach, przy okazji tłumacząc brak czasu dobrem własnych dzieci czy rodziny.

Pamiętajmy jednak, że wg Totalnej Biologii stany emocjonalne mamy mogą przejawiać się w chorobach dziecka.

Dlatego zapraszamy wszystkie zagonione mamy.

Porozmawiamy o balansie, równowadze. Jak znaleźć ten zdrowy środek, aby każdy był szczęśliwy i spełniony. Opowiemy jak się wzmacniać w czasie wyczerpania. Jakie zioła kobiece są dla nas ważne i jakie pokarmy dodadzą nam energii.

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza Google ;)

Prowadzący: Nazywam się Ewa Dawidziak. Jestem mamą niezwykłego chłopca - Ziemka i to właśnie dzięki niemu odkryłam swoją drogę, która na co dzień daje mi poczucie sensu i spełnienia. Jest to ścieżka samopoznania, rozwoju i pomagania innym w taki sposób, w jaki pomogłam sama sobie i swojej rodzinie.Zajmuję się medycyną chińską i zagadnieniami z obszaru Totalnej Biologii. 
Wierzę, że to, co jemy i w jaki sposób to robimy, stanowi klucz do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i podtrzymania energii życiowej. W swojej pracy zajmuję się również kwestią przeszłych zdarzeń i uwalniania emocji, ponieważ jestem przekonana o ich ogromnym wpływie na nasze "tu i teraz". 
To, czego doświadczyłam pozwala mi dziś pomagać tym, którzy szukają holistycznych rozwiązań dla problemów ze zdrowiem. Głęboko wierzę, że stan naszego ciała wpływa na stan naszego umysłu oraz ducha i odwrotnie. 
Jeśli podzielasz moje zdanie i szukasz pomocnej dłoni na ścieżce powrotu do siebie, do pełni zdrowia i treściwego życia, zapraszam na moje warsztaty. Pamiętaj, wszystko od dawna jest już w Tobie, a razem sprawimy, że to, co najlepsze ujrzy światło dzienne :)

Liczba uczestników:
maksymalnie 30

Cena: 40 zł

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą najpóźniej na 10 dni przed zajęciami:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ POZOSTAŁE WYDARZENIA Z TEGO CYKLU

Zainspiruj się i zostań superbohaterką w swoim domu – jeżeli lubisz gotować i zaskakiwać swoich domowników różnymi zdrowymi nowościami, ale czasami już po prostu brakuje Tobie pomysłów. Nie martw się! Pomożemy! Sięgnij do morza inspiracji.

  • 15.05 g. 17:00 Warsztat: Mało nas do pieczenia chleba.
  • 29.05 g. 17:00 Warsztat: Szybko, zdrowo, sezonowo.