WYKŁAD: ŻYWNOŚĆ kontra RAK: Witaminy i minerały.

Data i czas:

25 kwietnia 2017 wtorek

godz. 17:30

Miejsce: Orkiszowe Pola - Strzeszyńska 76, Poznań 

Kiedy w gronie najbliższych pojawia się choroba nowotworowa, często rzucamy się w wir Internetu w poszukiwaniu wiadomości, które podpowiedzą nam jak wspomóc proces leczenia. Ilość informacji często nas przytłacza. W jednym miejscu napisane jest, że należy suplementować witaminy i minerały, z drugiej strony lekarze w szpitalu ZABRANIAJĄ, PROSZĄ, aby NIC nie brać!!!

Co zatem robić?

Zapraszamy na wykład, na którym postaramy się odpowiedzieć Państwu na pytania jakie witaminy można suplementować w trakcie leczenia a których unikać. Pokażemy także naturalne źródła niezbędnych witamin i składników mineralnych.

Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 40 zł

Płatności należy dokonać przelewem na konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309

Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!