WYKŁAD: Oczyszczanie skóry po zimie. Pomysły na pielęgnację

 

Data i czas:

24. kwietnia 2019 (środa)

godz. 17:30-18:30

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Cena: 15 zł

 

Wiosna. Oczyszczasz organizm? Pomyśl także o swojej skórze -to jeden z największych organów. Ma średnio około 4 kg i 2 mkw. Oczyść ją i odżywiaj zdrowymi dermokosmetykami, aby była gotowa do lata.

Jak to zrobić i co najlepiej wybrać z oferty sprawdzonej polskiej marki Organic Life opowie Asia Kaczmarowska, germanistka z tytułem MBA, która od roku współpracuje z firmą Organic Life, wprowadzając markę na rynek, łącząc producenta z klientami i pokazując, jak można zarabiać na własnych zakupach.

Na spotkanie zapraszamy wymagające klientki oraz klientów, przyszłe i obecne mamy, wegan i wegetarian oraz wszystkich, którzy poszukują odpowiednich dla siebie zdrowych, bezpiecznych, a nawet jadalnych kosmetyków, tworzonych z naturalnych surowców oraz z poszanowaniem środowiska.

Jeśli interesujesz się odżywianiem i pielęgnacją skóry, masz ochotę przetestować i wybrać najodpowiedniejsze dla Ciebie produkty, to spotkanie jest dla Ciebie.

Zapraszamy! Możesz przyjść sama lub z przyjaciółką, mamą, siostrą, córką.
Panowie również mile widziani!

 

 

UWAGA: WEŹ  SWOJE MAILOWE POTWIERDZNIE ZAPISU! KWOTĘ ZA ZAKUP BILETU NA WYKŁAD BĘDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA ZAKUP 1 Z PONIŻSZYCH PRODUKTÓW:

  • maseczka z zieloną glinką
  • peeling ze skałką wulkaniczną
  • serum w płynie Collagen Lift
                 

 

PODCZAS SPOTKANIA DOSTĘPNE BĘDĄ TESTERY PRODUKTÓW Organic Life

 

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

 

Prelegentka:

mgr Joanna Kaczmarowska, absolwentka UAM, ekonomistka z tytułem MBA i wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a od roku zafascynowana kosmetykami organicznymi współpracuje z Organic Life S.A.

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!