WYKŁAD: Dieta dobra dla mózgu - popraw pamięć i koncentrację.

Data i czas:

17 kwietnia 2018 (wtorek)

godz. 17:30-19:30

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Czynniki dietetyczne mają istotne znaczenie dla zachowania dobrego nastroju, wydolności intelektualnej, mogą mieć także wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Na spotkaniu dowiesz się, co ma wspólnego inteligencja z „olejem w głowie”, a także, jak dzięki spożyciu odpowiednich pokarmów można poprawić funkcjonowanie umysłu oraz kondycję psychiczną.

Omówione zostaną produkty żywnościowe, jakie wspierają pracę naszych szarych komórek. Powiemy także o tych, których należy unikać, aby uchronić się przed niekorzystnym ich wpływem na tkankę nerwową. Bardzo ważnym aspektem jest także stan naszej flory jelitowej, która istotnie wpływa na funkcje układu nerwowego. Prelegentka zabierze nas w fascynujący świat ludzkiego mózgu.

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza Google ;)

Prowadzący: Anna Bober - specjalistka Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego, Dietetyk wg Medycyny Chińskiej, fitoterapeutka. Organizuje warsztaty zielarskie od 2012 roku. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu dietetyki oraz fitoterapii, a także poradnictwo indywidualne. W swoim podejściu łączy dietetykę akademicką oraz zioła zachodnie z medycyną chińską.
Tematem procesów zachodzących na poziomie mózgu interesuje się od wielu lat. Już w 2005 roku prowadziła badania naukowe z zakresu molekularnego podłoża zaburzeń psychicznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, które później stały się przedmiotem jej pracy magisterskiej. Jest absolwentką biotechnologii, antropologii kulturowej UAM oraz dwóch kierunków studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (Dietetyka oraz Zioła). Należy do sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Liczba uczestników:
maksymalnie 30

Cena: 40 zł

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą najpóźniej na 10 dni przed zajęciami:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ POZOSTAŁE WYDARZENIA Z TEGO CYKLU

Zadbaj o prawidłowy wzrost i rozwój swoich pociech – cykl wykładów i warsztatów poświęcony najmłodszym. Dowiesz się jak w smaczny sposób zapewnić im zdrowie. Skupimy się na najważniejszych, ale czasami też najtrudniejszych kwestiach, takich jak nadmiar słodyczy w diecie, co zrobić jak dziecko pije tylko soki, jak zwiększyć jego koncentrację.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!