WYKŁAD: Czy to na pewno alergia? TMC na ratunek.

Data i czas:

20 marca 2018 (wtorek)

godz. 17:30

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Zapalenie spojówek, katar, swędzenie skóry to problem, z którym niestety co raz więcej ludzi ma do czynienia. U części pojawia się i znika z niewiadomych względów. Jako dziecko nie byłaś na nic uczulona, a teraz czego nie zjesz albo przebywasz na świeżym powietrzu wiosną kichasz i leci Ci z nosa? Czy to naturalna kolej rzeczy, że organizm z czasem przegrywa tę walkę? Jak to jest z dziećmi?

Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej nie ma czegoś takiego jak alergie! Większość pojawia się i znika jako objawy psychosomatyczne, część przez źle dobrane żywienie. Co zrobić, aby przywitać wiosnę z uśmiechem na twarzy lub zjeść ulubiony owoc, którego przez długie miesiące unikałaś ze względu na obawę przed wysypką?

Na te i inne pytania bardzo chętnie odpowiemy podczas wykładu poświęconemu alergiom, ich pochodzeniu i zestawieniu z Medycyną Chińską.

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza Google ;)

Prowadzący: Nazywam się Ewa Dawidziak. Jestem mamą niezwykłego chłopca - Ziemka i to właśnie dzięki niemu odkryłam swoją drogę, która na co dzień daje mi poczucie sensu i spełnienia. Jest to ścieżka samopoznania, rozwoju i pomagania innym w taki sposób, w jaki pomogłam sama sobie i swojej rodzinie.Zajmuję się medycyną chińską i zagadnieniami z obszaru Totalnej Biologii. 
Wierzę, że to, co jemy i w jaki sposób to robimy, stanowi klucz do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i podtrzymania energii życiowej. W swojej pracy zajmuję się również kwestią przeszłych zdarzeń i uwalniania emocji, ponieważ jestem przekonana o ich ogromnym wpływie na nasze "tu i teraz". 
To, czego doświadczyłam pozwala mi dziś pomagać tym, którzy szukają holistycznych rozwiązań dla problemów ze zdrowiem. Głęboko wierzę, że stan naszego ciała wpływa na stan naszego umysłu oraz ducha i odwrotnie. 
Jeśli podzielasz moje zdanie i szukasz pomocnej dłoni na ścieżce powrotu do siebie, do pełni zdrowia i treściwego życia, zapraszam na moje warsztaty. Pamiętaj, wszystko od dawna jest już w Tobie, a razem sprawimy, że to, co najlepsze ujrzy światło dzienne :)

Liczba uczestników:
maksymalnie 30

Cena: 40 zł

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą najpóźniej na 10 dni przed zajęciami:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ POZOSTAŁE WYDARZENIA Z TEGO CYKLU

Zadbaj o prawidłowy wzrost i rozwój swoich pociech – cykl wykładów i warsztatów poświęcony najmłodszym. Dowiesz się jak w smaczny sposób zapewnić im zdrowie. Skupimy się na najważniejszych, ale czasami też najtrudniejszych kwestiach, takich jak nadmiar słodyczy w diecie, co zrobić jak dziecko pije tylko soki, jak zwiększyć jego koncentrację.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!