WYKŁAD: Cukrzyca – wcale niesłodkie życie.

Data i czas:

12 kwietnia 2016 wtorek

godz. 17.30

Miejsce:

Orkiszowe Pola Galeria Podolany - Strzeszyńska 63, Poznań

Cukrzyca to jedna z najgroźniejszych  chorób cywilizacyjnych. Nieleczona cukrzyca uszkadza wiele narządów,  m.in. wzrok, nerki, mózg, serce a w konsekwencji może prowadzić do śmierci. Szacuje się, że na cukrzycę cierpi nawet 2 mln Polaków. Ponad połowa cukrzyków nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że ma chorobę i w związku z tym nie leczy cukrzycy. Około 80 % wszystkich przypadków cukrzycy stanowią chorzy z cukrzyca typu II. Kluczem do skutecznej walki z chorobą i zahamowania jej postępu jest zmiana stylu życia, odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. 

Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Uczestnicy wykładu otrzymają 15% rabatu na warsztat pt. "Cukrzyca w kuchni - od kuchni", który odbędzie się 14.05 o godz. 10.00.

Koszt: 40 zł

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!