WYKŁAD: Choroby stawów.

Data i czas:

16 lutego 2016 wtorek

godz. 17.30

Miejsce:

Orkiszowe Pola Galeria Podolany - Strzeszyńska 63, Poznań

 

Coraz więcej  ludzi na całym świecie cierpi na schorzenia stawów i różnego rodzaju odmiany artretyzmu. Schorzenia te dotyczyć mogą jednego stawu, jak i całego organizmu. Wywołują ból, obrzęk, często usztywnienie stawów.

Ponieważ dolegliwości te znacznie obniżą jakość życia osoby chorej, nieustannie przeprowadzane są badania, które z jednej strony mają na celu lepsze poznanie chorób reumatoidalnych, a z drugiej, znalezienie jak najlepiej działających środków leczniczych.

Okazało się, że również odpowiednio dobrana dieta może przynieść poprawę stanu chorego. Zaś jej wprowadzenie w grupie osób o podwyższonym ryzyku wystąpienia RZS, może uchronić przed jej rozwojem.


Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 40 zł

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!