WYKŁAD BEZPŁATNY: Skuteczny Program Młodość i Zdrowie Człowieka. Co jeść a czego unikać?

Data i czas:

2 marca 2017 czwartek

godz. 17:30

Miejsce: Orkiszowe Pola - Strzeszyńska 76, Poznań 

 

Co m.in. znajdziesz w Programie:

Dlaczego i jak „Program MZ  2017” zapewnia młodość i  zdrowie człowieka?

Najlepsze składniki żywności

Toksyczne składniki żywności

Jak usunąć np.: rakotwórcze pozostałości pestycydów z owoców i warzyw?

Który olej pochodzenia  roślinnego i zwierzęcego jest najlepszy dla naszego serca?

Jak obliczyć max wydolność swojego serca?

Te i wiele innych cennych informacji  znajdziesz w „Programie MZ 2017” 

Prowadzący: Dr Inż. Tomasz Piechocki

Studia Wyższe ukończył  na Wydziale Technologii Żywności, Specjalizacja Żywienie Człowieka Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu), uzyskując stopień magistra inż. technologii żywności w 1986 roku. Praca na stopień magistra inżyniera została wykonana w Instytucie Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej na  temat: „Wpływu cholesterolowych diet , zawierających pektyny i cukier o różnym stopniu rafinacji na gospodarkę lipidową”. Stopień doktora nauk rolniczych  uzyskał w 1998 roku na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie w zakresie Jakościowej Oceny  Surowców. W latach 1991-2000 pracował w Instytucie Przemysłu Mięsnego i Tłuszczowego w Dziale Surowcowo- Inżynieryjnym w Poznaniu. Od roku 2006 jest pracownikiem Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej w Poznaniu. Był współrealizatorem projektów badawczych i wdrożeniowych.

Ostatnio współpracował przy realizacji projektu pt „Bądźmy zdrowi – wiemy więc działamy”, który wpisuje się w strategię Światowej Organizacji Zdrowia WHO w zakresie diety i aktywności fizycznej.

Problematyka zachowania zdrowia i młodości człowieka oraz naturalne metody spowalniania procesów starzenia to sfera  działań profilaktycznych doktora Tomasza Piechockiego. Wieloletnie doświadczenia zostały wykorzystane w opracowaniu Programu MZ 2017 - Młodość i Zdrowie Człowieka.

ZAPRASZAMY!


Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!