WEBINAR: Zadbaj o swoją Wątrobę i przestań się stresować.

Wątroba jest organem, który ma duży wpływ na nasze emocje, w szczególności stres i gniew, a także gromadzi trucizny, które wniknęły do naszego organizmu. Te dwa fakty tworzą stagnację i nadmiar w wątrobie u większości populacji.

Styl życia przeciętnego Polaka pełny przetworzonej żywności, pestycydów, alkoholu, papierosów, kawy itp. tworzy niezwykle trudną sytuację dla wątroby. Zastój wątroby, oprócz złości i napięcia, z czasem prowadzi do wielu chorób, takich jak wysoki poziom cholesterolu, wysokie ciśnienie krwi, migreny, choroby układu pokarmowego oraz zwykle pogłębia wszystkie choroby, które mogą występować w organizmie.

Czym jest wątroba w medycynie naturalnej? Jak przeprowadzić praktyczne oczyszczanie wątroby?

 

Webinar jest dotępny na platformie

Kliknij w ten link: Zadbaj o swoją Wątrobę i przestań się stresować.

 

PRELEGENTKA

Dorota Łapa - założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej

 

Webinar jest dotępny na platformie

 

Kliknij w ten link: Zadbaj o swoją Wątrobę i przestań się stresować.