WEBINAR: Rozumienie i leczenie chorób kobiecych - policystyczne jajniki w rozumieniu TCM.

 

Zespół policystycznych jajników (PCOS) jest najczęstszym zaburzeniem hormonalnym, którego objawy dotyczącą głównie kobiet w wieku rozrodczym, ale początki choroby mogą sięgać okresu dojrzewania, a konsekwencje zdrowotne takie jak zespół metaboliczny, cukrzyca, nadciśnienie, zwiększone ryzyko chorób układu krążenia i raka endometrium występują również po okresie przekwitania. Medycyna chińska daje nam możliwość szerszego zrozumienia tego schorzenia, ale przede wszystkim zrozumienia kobiety, której to dotyczy. W każdym przypadku potrzebna jest dokładna diagnoza, które uwzględnia poziom fizyczny, emocje oraz sytuację, w której aktualnie znajduje się kobieta. Dzięki zrozumieniu możemy leczyć kobietę w całości, nie tylko objawy, które pociąga za sobą PCOS. Zobaczmy jak możemy pomóc stosując medycynę chińską.

 

Prowadząca:  Izabela Miętka terapeutka TCM i akupunkturzystka, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Chińskiej.

Świat medycyny chińskiej otworzył przede mną Matthias Hunecke, mój pierwszy nauczyciel. I gdy tam zajrzałam, posłuchałam wschodniej filozofii, odkryłam inne myślenie na temat przyrody, człowieka, zdrowia 
i harmonii; nauczyłam się stosować igły, bańki i gua shę; dotknęłam, posmakowałam i zrozumiałam, jaką moc mają zioła. 
Obserwowałam pracę Matthiasa z pacjentami i wreszcie pracowałam razem z nim na stażu we Free Clinic w Nepalu. I tak przepadłam dla dotychczasowego świata i powstałam na nowo, realizując się na odkrytej ścieżce życiowej.Medycyna chińska jest moją pasją i moją pracą. Pomaganie ludziom, przywracanie harmonii w ich ciele i życiu, praca z bólem fizycznym i psychicznym, stresem i pomoc w przychodzeniu na świat cudownych dzieci, których rodzice zmagali się z niepłodnością – to wszystko jest mi dane i nie zamieniłabym tego na nic w świecie.

 
Po Matthiasie Hunecke, prowadzili mnie tą ścieżką: Caitlin Donovan, Jani White, Tuvia Scott, Rani Ayal i Yair Maimon. A do dzisiaj moimi nauczycielami są moi Pacjenci. Są skarbnicą mądrości, pokazują co tak naprawdę jest możliwe w terapii, jaka jest dokładna lokalizacja punktów akupunkturowych, uczą pokory i cierpliwości, i są dowodem na niesamowitą skuteczność medycyny chińskiej. 
⇒Dowiedz się więcej: http://izamietka.pl/

 

Koszt: koszt  to 80zł płatne od razu poprzez usługę "przelewy24"- link będzie przesłany mailem w ciągu 24h.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y wcześniejszym wykładem Izy Miętkiej zajrzyj TUTAJ

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!