NAGRANIE WEBINARU: Rozumienie i leczenie chorób kobiecych - endometrioza w ujęciu TCM.

 

 

 

Endometrioza to schorzenie dotykające coraz większej liczby kobiet. Polega ona na występowaniu komórek endometrium poza wnętrzem macicy, czyli w miejscach, w których nie powinny one występować. Macica zgodnie z medycyną chińską jest jednym z organów cudownych i odgrywa szczególną rolę. Zrozumienie fizjologii Macicy oraz swobodnego przepływu krwi w okresie menstruacji pozwoli nam zrozumieć skąd mogą tworzyć się zaburzenia związane z nieprawidłową lokalizacją komórek endometrium. Zrozumienie i leczenie endometriozy to jak próba zrozumienia istoty kobiecości we wszystkich jej odcieniach. Leczenie endometriozy wymaga uwzględnienia kobiecości na poziomie fizycznym oraz tym związanym z emocjami. 

Zobaczymy jak medycyna chińska pomaga nam w rozumieniu tego schorzenia.  

Prowadząca:  Izabela Miętka terapeutka TCM i akupunkturzystka, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Chińskiej.

Świat medycyny chińskiej otworzył przede mną Matthias Hunecke, mój pierwszy nauczyciel. I gdy tam zajrzałam, posłuchałam wschodniej filozofii, odkryłam inne myślenie na temat przyrody, człowieka, zdrowia 
i harmonii; nauczyłam się stosować igły, bańki i gua shę; dotknęłam, posmakowałam i zrozumiałam, jaką moc mają zioła.
Obserwowałam pracę Matthiasa z pacjentami i wreszcie pracowałam razem z nim na stażu we Free Clinic w Nepalu. I tak przepadłam dla dotychczasowego świata i powstałam na nowo, realizując się na odkrytej ścieżce życiowej.
Medycyna chińska jest moją pasją i moją pracą.
Pomaganie ludziom, przywracanie harmonii w ich ciele i życiu, praca z bólem fizycznym i psychicznym, stresem i pomoc w przychodzeniu na świat cudownych dzieci, których rodzice zmagali się z niepłodnością – to wszystko jest mi dane i nie zamieniłabym tego na nic w świecie.


Po Matthiasie Hunecke, prowadzili mnie tą ścieżką: Caitlin Donovan, Jani White, Tuvia Scott, Rani Ayal i Yair Maimon. A do dzisiaj moimi nauczycielami są moi Pacjenci. Są skarbnicą mądrości, pokazują co tak naprawdę jest możliwe w terapii, jaka jest dokładna lokalizacja punktów akupunkturowych, uczą pokory i cierpliwości, i są dowodem na niesamowitą skuteczność medycyny chińskiej.
⇒Dowiedz się więcej: http://izamietka.pl/

 

Webinar będzie udostępniany, za pomocą linku przesłanego na adres mailowy.

 

KOSZT: 80zł, a link do materiału zostanie wysłany w ciągu 24h od wpłynięcia należności.

Opłatę najlepiej wnieść od razu poprzez usługę "przelewy24".

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!