WEBINAR: Nadciśnienie tętnicze w perspektywie TCM.

 

Nadciśnienie tętnicze jest długotrwałym i złożonym procesem, który zależy nie tylko od czynników środowiskowych, ale i genetycznych. Choroba z którą zmaga się co trzeci Polak niesie szereg powikłań dla życia.

Podczas webinarium dowiecie się jak Medycyna Chińska postrzega proces leczenia i przyczyny powstania.

Terapeutów TCM interesuje korzeń choroby, szukają przyczyny w diecie, stylu życia i co ważne osłabieniu pracy konkretnych narządów wewnętrznych. Przyjrzymy się objawom mającym wpływ na nadciśnienie i jak zwykle podamy zalecenia by wspomóc Was w procesie zdrowienia.

Podpowiemy jak konsekwentna zmiana nawyków żywieniowych, wzmocnienie organizmu poprzez akupunkturę i zioła przynosi trwałe rezultaty w drodze do zdrowia.

Prowadząca:

Magdalena Lubiewska: Absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, Akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności, ziół, akupunktury  na nasze zdrowie, studentka  Akupunktury Stems and Branches, Akupunktury Onkologicznej pod okiem doskonałych nauczycieli takich jak Rani Ayal, Bartosz Chmielnicki czy Yair Maimon. Zainteresowana medycyną komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi.  Zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, wspomagania pacjentów w chorobach metabolicznych, bezsenności czy menopauzie. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

KOSZT: 50zł płatne od razu przy rezerwacji poprzez usługę "przelewy24"

Link do nagrania zostanie przesłany w ciągu 24h.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!