WEBINAR: Domowa diagnoza z języka.

Diagnoza z języka jest jedną z kluczowych metod diagnostycznych w medycynie chińskiej. Obserwacja wyglądu człowieka, wąchanie go, rozmowa na temat wydzielin, ich koloru, zapachu – wszystko to ma ogromne znaczenie w próbie rozpoznania energetycznego stanu człowieka. Oglądanie języka jego koloru, wyglądu i grubości nalotu i innych zmian na języku prowadzi do wyciągania wniosków o stanie organizmu i przepisywaniu remediów – ziół, zabiegów, diety - by poprawić ten stan.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru, ktory odbył się 12.05.2020r., pt. Domowa diagnoza z języka

Jest on  skierowany do osób, które:

- interesują się medycyną chińską dla własnego dbania o zdrowie,

- może być przydatny poczatkującym adeptom sztuki diagnostycznej z zakresu medycyny chińskiej

- może być pomocny lekarzom, którzy interesują się stanem języka obserwując swoich pacjentów

W trakcie webinaru dowiesz się o podstawach tej dziedziny diagnozy, jak również zobaczysz zdjęcia języków oglądanych w praktyce:

- poznasz anatomię języka i topografię języka wg TCM

- zrozumiesz różnicowanie kolorów ciała języka, jakości i koloru nalotu na języku, dodatkowych znaczków, pęknięć, symetrii lub braku symetrii języka i innych, które pozwolą nam zauważyć zdjęcia – casy z mojej praktyki dietetycznej i teraputycznej

- otrzymasz podpowiedzi i gotowe recepty na równoważenie stanów energetycznych zdiagnozowanych wg języka

- dowiesz się jakich błędów żywieniowych nie popełnieć jeśli ocenisz, że język jest zbyt blady lub zbyt czerwony

- odkryjesz jak logiczne jest rozumienie zdrowia w medycynie chińskiej, dzięki zestawieniu stanów i kolorów języka wraz z Twoimi dolegliwościami.

 

PRELEGENTKA

Dorota Łapa - założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej, akupunkturzystka.

KOSZT: 120zł płatne od razu poprzez usługę "przelewy24"

Linki do nagrania zostaną przesłane po zaksięgowaniu należności.

 

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!