WEBINAR: Astma i choroby płuc - jak z problemami zdrowotnymi tych chorób radzi sobie TCM.

Płuca to narząd zapewniający nam życie.  

Duszność, stany zapalne oskrzeli i płuc są powodem niepokoju i lęku wielu rodziców zmagających się z tymi chorobami szczególnie w wieku dziecięcym.  Pojawiająca się astma jest powodem wielu trudności w funkcjonowaniu dorosłych osób. Bardzo często tajemnica nawracających problemów zdrowotnych płuc i oskrzeli jest powiązana
z nieprawidłowym trawieniem, nietolerancjami i alergiami pokarmowymi.

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej płuca są specjalnym pojemnikiem na wszystkie elementy, z którymi nie poradzi sobie śledziona czyli układ pokarmowy. Oczywiście jest to pewne uproszczenie.

Niemniej dieta, zioła i akupunktura to pomocne i przynoszące rezultaty metody, które przywracają zdrowie płucom.

Podczas webinaru zrozumiecie powiązania płuc z innymi narządami wewnętrznymi i ich zależność od pracy nerek, wątroby i śledziony.  Dowiedziecie się w jaki sposób odżywianie jest najbardziej rekomendowanym sposobem przy problemach zdrowotnych.

Otrzymacie wskazówki, w jaki sposób można codziennie wzmacniać zdrowie płuc poprzez stosowanie ziół, które wykazują szczególe działanie wspierające płuca.

PRELEGENTKA

Dorota Łapa - założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.

KOSZT: 50zł płatne od razu poprzez usługę "przelewy24"

 

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!