WYKŁAD z elementami warsztatu: Wiosenne oczyszczanie wg Ajurwedy.

Data i czas:

6 maja 2017 sobota

9.00 - 12.00

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Wg. ajurwedy "nie ten jest zdrowy, kto dobrze się odżywia, lecz ten, który dobrze trawi". Wiosenne oczyszczanie i regeneracja polegają więc na wzmocnieniu ognia trawiennego-Agni,zapewniającego właściwą przemianę materii, absorbcję składników odżywczych, wydalanie szkodliwych produktów przemiany. Określone przyprawy, sposób przygotowania potraw, masaże, ćwiczenia jogi i oddechowe oraz techniki relaksacyjne-dostosowane do każdej z dosz (konstytucji psychofizycznej) pomagają nam oczyścić ciało nie tylko na poziomie fizycznym lecz również mentalnym i duchowym.
 
Wiosna to doskonały czas, by wprowadzić trwałe zmiany - nie tylko w naszej kuchni.
Pamiętaj, że:"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać" (Jim Ryun)
 
Zapraszamy na niezwykłą formę edukacyjną - wykład z elementami warsztatu. Poza przekazywaną wiedzą, uczestnicy dośiwiadczą kilku ćwiczeń wspomagających trawienia. Otrzymają wskazówki i przepisy, będą w stanie przeprowadzić samodzielne oczyszczanie w domu.
 

Prowadzący: Monika Marchel - pedagog, psycholog, gerontolog, terapeuta.Nieuleczalna choroba spowodowała zwrot w jej życiu.Z odnoszącej sukcesy dyrektorki w korporacji stała się poszukującym terapeutą. Kiedy zawiodła medycyna tradycyjna, ratunkiem okazała się ajurweda, medycyna chińska ii terapia czaszkowo-krzyżowa, którą zajmuje się od 12 lat. Trudnym egzaminem okazało się również urodzenie córeczki z DPM.Jest oprócz tego jedną z prekursorek tańca orientalnego w Polsce. Uważa, że "to czego nie powiedzą Twoje usta, chętnie pokaże ciało".Skończyła studia ajurwedyjskie w Niemczech i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej u Prof. Gretena w Heidelbergu, a także psychosomatykę w warszawskiej SWPS-by lepiej zrozumieć "zaburzenia psychofizycznego balansu pacjenta", jak twierdzi.Pokorna wobec wiedzy i zachłanna na naukę – jak mówią przyjaciele, nie ustaje w doskonaleniu się i chętnie dzieli się z innymi: pasją tańca, radością życia, dobrodziejstwem ajurwedy i TMC –stara się zarażać wciąż nowe osoby. Na co dzień prowadzi gabinet terapeutyczny Ekoveda- www.ekoveda.pl.Prywatnie-szczęśliwa matka i żona, której jedynym problemem jest czas:-)

Koszt: 70zł 

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą należności na poniższe konto:

Alior Bank

Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!