WARSZTAT: Baby, mazurki i serniki czyli wielkanocne smakołyki.

Data i czas:

19 marca 2016 sobota

godz. 10.00

Miejsce:

Orkiszowe Pola Galeria Podolany - Strzeszyńska 63, Poznań

Kiedy już podejmiemy decyzję o prowadzeniu zdrowszego trybu życia - problemem pozostają słodycze, zwłaszcza świąteczne. Co zrobić, żeby z nich nie rezygnować, a przygotować je w jak najbardziej korzystny sposób i oczywiście żeby były smaczne.

Coś podmienimy, coś zamienimy, żeby nasze świąteczne wypieki zyskały zdrowszy wymiar. Smakować będą każdemu, a my zyskamy pewność, że najbliżsi naprawdę dobrze zjedli.

Proponujemy warsztat pod okiem Dominiki Nitschke-Michalak, z którą upieczemy mazurki, sami zrobimy marcepan, pyszne masy czekoladowe i je pięknie ozdobimy! Ponadto upieczemy inne słodkości na nasz wielkanocny stół. Postaramy się też o wypieki bezglutenowe :)

Prowadzący: Dominika Nitschke-Michalak dietetyk i entuzjastka zdrowego żywienia, dużo czasu spędza wraz z dziećmi w kuchni eksperymentując  i przygotowując wspólne posiłki, a od kilku lat namiętnie wypieka chleby dla siebie i rodziny i przyjaciół - z powodzeniem:). Można również umówić się na wizytę.

Koszt: 150 zł

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą przed zajęciami. Zaliczkę w wysokości 50zł na poczet warsztatu należy wpłacić do 15.03 na poniższe konto:


Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane