WARSZTAT: Szybko, zdrowo, sezonowo - ODWOŁANY

Data i czas:

29 maja 2018 (wtorek)

godz. 17:00-20:00

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

„Dzisiaj mało kto ma czas na gotowanie” – słyszę to często od swoich pacjentów, a nawet przyjaciół. Biegnąc już prawie spóźnionym do pracy, na przystanek, na uczelnię po drodze mijamy kilka/naście sklepów oferujących pięknie zapakowane, „pełnowartościowe”, „zapychające” dania, które wystarczy zalać wrzątkiem albo co gorsza włożyć „o zgrozo” na 5 min do mikrofalówki i obiad gotowy. Bez zbędnego tracenia czasu na stanie w kuchni i pilnowanie, czy coś się dobrze ugotuje, czy nie przypali.

Wieczorem wracamy do domu… Zazwyczaj bez energii, zmęczeni, najchętniej nie wstawalibyśmy z kanapy… i kolację zjadamy znowu z paczki. Czy to nie jest przypadkiem błędne koło? Czy nasze złe samopoczucie nie jest spowodowane takimi właśnie „gotowcami”?

Przekonaj się co najlepiej zjeść rano, co w pracy a co wieczorem? Tak by mieć energię na kolejny dzień! Przygotowanie takiego posiłku wcale nie zabierze dużo więcej czasu, niż stanie w kolejce za chemią z paczki, wierz mi, że się da! Udowodnię!

Na warsztacie przygotujemy m.in.:

 • Tartę z rabarbarem
 • Warzywa smażone w cieście – Pakora
 • Szparagowe pesto z makaronem
 • Gryczotto ze szpinakiem, pieczarkami na mleku kokosowym
 • Wiosenną sałatkę z kaszą jaglaną
 • Muffinki z warzywami
 • Gryczaną tortillę

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza Google ;)

Prowadzący: Nazywam się Ewa Dawidziak. Jestem mamą niezwykłego chłopca - Ziemka i to właśnie dzięki niemu odkryłam swoją drogę, która na co dzień daje mi poczucie sensu i spełnienia. Jest to ścieżka samopoznania, rozwoju i pomagania innym w taki sposób, w jaki pomogłam sama sobie i swojej rodzinie.Zajmuję się medycyną chińską i zagadnieniami z obszaru Totalnej Biologii. 
Wierzę, że to, co jemy i w jaki sposób to robimy, stanowi klucz do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i podtrzymania energii życiowej. W swojej pracy zajmuję się również kwestią przeszłych zdarzeń i uwalniania emocji, ponieważ jestem przekonana o ich ogromnym wpływie na nasze "tu i teraz". 
To, czego doświadczyłam pozwala mi dziś pomagać tym, którzy szukają holistycznych rozwiązań dla problemów ze zdrowiem. Głęboko wierzę, że stan naszego ciała wpływa na stan naszego umysłu oraz ducha i odwrotnie. 
Jeśli podzielasz moje zdanie i szukasz pomocnej dłoni na ścieżce powrotu do siebie, do pełni zdrowia i treściwego życia, zapraszam na moje warsztaty. Pamiętaj, wszystko od dawna jest już w Tobie, a razem sprawimy, że to, co najlepsze ujrzy światło dzienne :)

Liczba uczestników:
maksymalnie 15

Co zapewniamy:

 • wszystkie potrzebne produkty
 • skrypty z przepisami
 • smaczne jedzenie
 • miłą, domową atmosferę
 • możliwość dokonania zakupów - ekosklep na miejscu
 • dla wszystkich uczestników warsztatów zniżka w wysokości 3% na artykuły w naszym sklepie w dniu warsztatu

Cena: 150 zł

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą najpóźniej na 10 dni przed zajęciami:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ POZOSTAŁE WYDARZENIA Z TEGO CYKLU

Zainspiruj się i zostań superbohaterką w swoim domu – jeżeli lubisz gotować i zaskakiwać swoich domowników różnymi zdrowymi nowościami, ale czasami już po prostu brakuje Tobie pomysłów. Nie martw się! Pomożemy! Sięgnij do morza inspiracji.

 • 15.05 g. 17:00 Warsztat: Mało nas do pieczenia chleba.
 • 29.05 g. 17:00 Warsztat: Szybko, zdrowo, sezonowo.