WARSZTAT: Psychologia ajurwedyjska a współczesne problemy i sposoby ich rozwiązania.

Data i czas:

10 marca 2018 (sobota)

godz. 10:00-14:00

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Zapraszamy po raz kolejny wszystkich entuzjastów Ajurwedy!

Tym razem Monika Marchel pogłębi temat z obszaru psychologii wg systemu ajurwedyjskiego, który rozpoczęła we wrześniu 2017 roku wykładem pt. "Psychologia ajurwedyjska". Poruszy następujące tematy:

  • Wedyjska filozofia ludzkiej psychologii
  • Emocje - źródłem chorób i problemów
  • Depresja, syndrom "burn out", nowotwór, stres - plaga dzisiejszych czasów
  • Anatomia Energetyczna, Psychologia Świadomości, Terapia Czakr - "nowe" metody samoleczenia i uzdrawiania

Podczas wykładu będzie też część praktyczna. Prowadząca zapewnia, że będzie dużżżżżżo nowej wiedzy, będzie intensywnie, dlatego uczestnicy powinni po zajęciach odpocząć i zrezygnować w tym dniu z większych aktywności...

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku ;)

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza Google ;)

Prowadzący: Monika Marchel - pedagog, psycholog, gerontolog, terapeuta.Nieuleczalna choroba spowodowała zwrot w jej życiu.Z odnoszącej sukcesy dyrektorki w korporacji stała się poszukującym terapeutą. Kiedy zawiodła medycyna tradycyjna, ratunkiem okazała się ajurweda, medycyna chińska ii terapia czaszkowo-krzyżowa, którą zajmuje się od 12 lat. Trudnym egzaminem okazało się również urodzenie córeczki z DPM.Jest oprócz tego jedną z prekursorek tańca orientalnego w Polsce. Uważa, że "to czego nie powiedzą Twoje usta, chętnie pokaże ciało".Skończyła studia ajurwedyjskie w Niemczech i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej u Prof. Gretena w Heidelbergu, a także psychosomatykę w warszawskiej SWPS-by lepiej zrozumieć "zaburzenia psychofizycznego balansu pacjenta", jak twierdzi.Pokorna wobec wiedzy i zachłanna na naukę – jak mówią przyjaciele, nie ustaje w doskonaleniu się i chętnie dzieli się z innymi: pasją tańca, radością życia, dobrodziejstwem ajurwedy i TMC – stara się zarażać wciąż nowe osoby. Na co dzień prowadzi gabinet terapeutyczny Ekoveda- www.ekoveda.pl. Prywatnie - szczęśliwa matka i żona, której jedynym problemem jest czas:-)

Liczba uczestników:
maksymalnie 15

Cena: 90 zł 

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą należności na poniższe konto:

Alior Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ POZOSTAŁE WYDARZENIA Z TEGO CYKLU

Czas na przerwę, czas dla kobiety - cykl wykładów i warsztatów poświęcony tematyce dbania o kobiecą urodę jak matka natura nakazała. Usuwamy co zbędne, zaglądamy do wnętrza, by z zewnątrz stać się piękniejszą.

Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane