WARSZTAT: Kuchnia 5 przemian - potrawy lecznicze/ MENOPAUZA.

Bardzo często pytają nas KOBIETY w trakcie zakupów w Orkiszowych Polach: czy z wybuchami gorąca  coś da się zrobić? I te okropne nagłe poty!!!
Do drażliwości i płaczliwości  starają się przyzwyczajać, tylko co z bezsennością? Siły brak na drugi dzień, ochoty na ćwiczenia już nie ma, a tu jakieś kilogramy dodatkowe się pojawiają. Czy to już?  TA OKROPNA MENOPAUZA, którą straszą koleżanki? Czy aby na pewno taka straszna i czy NIC nie można zrobić?


Drogie Panie! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zapraszamy na warsztat, na którym dowiecie się jak powinna wyglądać dieta w okresie menopauzy.
Porozmawiamy o energetyce produktów i kierunku ich działania na ciało, pogotujemy, potestujemy, oswoimy! Nie taka MENOPAUZA straszna jak o niej gadają.

 

Prowadząca:

Magdalena Lubiewska - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji dotyczących wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca Kuchnię Pięciu Przemian.

Koszt: 170zł

DATA: 22/02/2020
CZAS TRWANIA: 10:00 - 15:00

 

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie opłaty przez Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym na poniżesze konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!