WARSZTAT: Kuchnia 5 przemian - potrawy lecznicze/ BUDOWANIE KRWI.

 

Czym jest krew?

Jest podstawowym płynem ustrojowym, który transportuje do tkanek tlen i substancje odżywcze, a odprowadza  produkty przemiany materii. Jest także nośnikiem hormonów oraz chemicznych substancji przekaźnikowych. Jak ważna jest rola krwi już dzieci uczą się w szkołach. Istotnym jest, aby nauczyć się nie tylko jej funkcji, ale jak o nią dbać, w jakich momentach życia szczególnie ją wzmacniać. Bardzo często niedobór krwi przejawia się nie tylko jako osłabienie fizyczne, ale również umysłowe, poprzez rozdrażnienie, zapominanie oraz bezsenność.

 

♥ Jak ZADBAĆ o KREW? 

♥ Które produkty spożywcze szczególnie wpływają na wzmocnienie Xue - krwi?

♥ Które narządy są odpowiedzialne za jej produkcję?

 

Zapraszamy po cenne wskazówki i praktyczne przepisy na warsztat, będziemy gotować, dobrze się bawić i wchłaniać nie tylko pyszne potrawy, ale i wiedzę.

 

Prowadząca:

Magdalena Lubiewska - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji dotyczących wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca Kuchnię Pięciu Przemian.

Koszt: 140zł

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie opłaty przez Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym na poniżesze konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na mailową prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!