WARSZTAT KUCHNI 5 PRZEMIAN: Przemiana Ziemi, podstawa odporności.

ZIEMIA- Późne Lato czy też Babie lato to czas, w którym wzmacniamy Śledzionę i Żołądek. Matka ZIEMIA jest źródłem życia, karmi, wzmacnia , odżywia. Tak własnie działa ta Przemiana. Zrównoważony element ZIEMI to również równowaga emocjonalna - poczucie bezpieczeństwa i wyrozumiałość. ZIEMIA jest środkiem, centrum, które równoważy OGIEŃ, DRZEWO, METAL i WODĘ. Jeśli ZIEMIA nie będzie stabilna to wszystkie elementy będą zaburzone. ZIEMIA to zbiory, żniwa i gromadzenie jedzenia na zimę. Jeśli nie zadbamy o właściwe zmagazynowanie plonów może grozić nam głód i niedostateczne odżywienie ciała, a co za tym idzie wyprodukowanie Qi czyli energii potrzebnej przetrwania chłodnych dni. Ta PRZEMIANA daje nam ogromne możliwości - dobrze wykorzystana dostarczy dobrej energii Qi, siły i radości na długie jesienne i zimowe dni.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś poznać przed warsztatem podstawy Kuchni 5 Przemian do zachęcamy do obejrzenia nagrania z webinaru "Podstawy Kuchni 5 Przemian" - https://bit.ly/2zGu53x

Prowadząca: Magdalena Lubiewska

Absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, Akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących wpływu żywności, ziół, akupunktury na nasze zdrowie, studentka Akupunktury Stems and Branches, Akupunktury Onkologicznej pod okiem doskonałych nauczycieli takich jak Rani Ayal, Bartosz Chmielnicki czy Yair Maimon. Zainteresowana medycyną komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi. Zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, wspomagania pacjentów w chorobach metabolicznych, bezsenności czy menopauzie. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 170zł

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie opłaty od razu przez Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym na poniżesze konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Jeśli potrzebujesz fakturę - zaznacz to proszę w formularzu zgłoszeniowym.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!