WARSZTAT: Jesień w Kuchni 5 Przemian. SOLD OUT!

"Idzie jesień, plony niesie, jesień kolorowa.

Jabłka, gruszki, winogrona, wszystko w koszu niesie" 

 

Jak wykorzystać plony jesieni w Kuchni Pięciu Przemian? Oczywiście dowiecie się tego na warsztacie w Orkiszowych Polach  
Będziemy mówić o zbożach, owocach i warzywach charakterystycznych dla tej pory roku i  przygotujemy odżywcze dania wzmacniające nasz układ odpornościowy. Przygotowując potrawy skupimy się na energetyce przypraw karminatywnych oraz produktów spożywczych. To właściwości energetyczne pokarmów wywołują określone reakcje w organizmie. Mogą nas ogrzać lub wychłodzić, dostarczyć nam siły życiowej Qi albo nas jej pozbawić. Jeżeli chcemy skutecznie odpierać ataki wirusów czy bakterii w okresie zimowym, to jesień jest ostatnim dzwonkiem na wzmacnianie Wei Qi.
Czy wiecie, że to właśnie Wei Qi czyli siła obronna organizmu w dużym stopniu zależy od naszych posiłków, zwłaszcza ich jakości - „bez wiedzy o właściwej diecie, niemal niemożliwe jest cieszenie się dobrym zdrowiem.”

Prowadząca: Magdalena Lubiewska

Absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, Akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących wpływu żywności, ziół, akupunktury na nasze zdrowie, studentka Akupunktury Stems and Branches, Akupunktury Onkologicznej pod okiem doskonałych nauczycieli takich jak Rani Ayal, Bartosz Chmielnicki czy Yair Maimon. Zainteresowana medycyną komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi. Zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, wspomagania pacjentów w chorobach metabolicznych, bezsenności czy menopauzie. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 170zł

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie opłaty od razu przez Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym na poniżesze konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Jeśli potrzebujesz fakturę - zaznacz to proszę w formularzu zgłoszeniowym.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane