WARSZTAT: Dieta w chorobach nowotworowych.

Data i czas:

18 marca 2017 sobota

godz. 10:00

Miejsce: Orkiszowe Pola - Strzeszyńska 76, Poznań 

„Terapia dietetyczna powinna być pierwszym krokiem podjętym w kierunku leczenia choroby. Dopiero kiedy ten sposób zawiedzie, należy spróbować działania lekami”

                                                                                                          Sun Si Miao

Do konieczności zmiany diety w przypadku zachorowania na nowotwór nie musimy Państwa przekonywać. JEST NIEZBĘDNA!  Widzimy Wasze zainteresowanie na wykładach na temat zmian nawyków żywieniowych. Jak to zrobić, od czego zacząć, na czym się skoncentrować? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapraszamy na warsztat gotowania.

Nauczycie się jak przygotować zdrowe i smaczne posiłki, które będą odżywcze, dostarczą przeciwutleniaczy, witamin i składników mineralnych.

Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

dla wszystkich uczestników warsztatów zniżka w wysokości 3% na artykuły w naszym sklepie w dniu warsztatu

Koszt: 140zł

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!