WARSZTAT:Kuchnia 5 Przemian - LATO.

Data i czas:

4 czerwca 2016 sobota

godz. 10.00

Miejsce:

Orkiszowe Pola Galeria Podolany - Strzeszyńska 63, Poznań

LATO! wspaniały czas radości, wolności i beztroski a jednocześnie czas gromadzenia i "ładowania akumulatorów". Niezwykłe ważny okres w żywieniu aby bez większych problemów przetrwać zimową porę. Bogactwo smaków i aromatów wyzwala w nas radość i chęć spotkań z bliskimi, wspólnego biesiadowania. Cieszmy się tym czasem, gdzie kolorem dominującym jest czerwony, a Serce najaktywniejszym organem. Latem możemy spokojnie korzystać m.in. z sałat i innych warzyw czy owoców o termice chłodnej, gotujemy krótko dodając świeże zioła, które są wokół nas. Zapraszamy na letnią odsłonę Kuchni 5 Przemian.

Na warsztatach zostaną omówione:

  • wprowadzenie do teorii Yin i Yang,
  • Pięć Elementów, Smaków - obieg odżywczy,
  • znaczenie poszczególnych smaków dla organizmu
  • tabela smaków i termika produktów
  • zdrowe gotowanie latem
  • przepisy wzmacniające odporność szczególnie u dzieci.

Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 115zł

Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą przed zajęciami. Zaliczkę w wysokości 50zł na poczet warsztatu należy wpłacić na poniższe konto:

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!