Świąteczne Wsparcie

Ho, ho, ho, hooo,

Święta tuż, tuż. Na drogach spory ruch. W sklepach miliony ludzi. A Ty nie zrobiłaś jeszcze świątecznych zakupów? Nie martw się! Wiemy doskonale, co oznacza dla kobiety przygotowanie Świąt. Dlatego wyciągamy pomocną, kobiecą dłoń…

Złóż zamówienie i zdejmij już to sobie z głowy.

W tym roku, w Orkiszowych Polach, możesz zamówić wszystkie niezbędne na świątecznym stole produkty m.in. ekologicznego karpia, orkiszowe pierogi, orkiszowe pierniczki – również z dziurką prosto na choinkę, barszcz, kapustę, mielony mak, suszone grzybki, ziarno na kutię, ekologiczne buraki oraz zakwas na barszcz, a do wypieków orkiszową mąkę. Zamówienia można składać w sklepach stacjonarnych oraz na Facebooku.

Nie trać czasu w korkach.

Jeżeli nie masz czasu i ochoty stać w korkach to przywieziemy Tobie towar pod same drzwi. Wybierz tylko dzień – czwartek (21 grudnia), piątek (22 grudnia) lub sobota (23 grudnia).

Wystarczy włożyć pod choinkę i obserwować uśmiechy na wielu twarzach.

Prezenty, prezenty… Wciąż się zastanawiasz co kupić Mamie, Tacie, Mężowi, Żonie, Babci, Dziadkowi, Siostrom i Braciom, Koleżance z pracy, ukochanej Ciotce czy Sąsiadowi? Na pewno wymyślimy coś nietuzinkowego np. oleje pielęgnacyjne, biżuteria magnetyczna, masła shea, ekologiczne rarytasy, nowe wydanie Wy_dobrze_Jecie z dedykacją autorek, a także eleganckie bony prezentowe na wizytę u terapeutów, dietetyków lub na warsztaty. A wszystko zapakowane w prześliczne opakowania.

 

Do zobaczenia
Orkiszowi Pomocnicy Świętego Mikołaja