4Częciowy Kurs Diagnozy TCM. ZAPISY TRWAJĄ!

 

 

Diagnoza z wywiadu, pulsu, języka i twarzy jest to komplet metod diagnostycznych używanych wspólnie w medycynie chińskiej. Obserwacja wyglądu człowieka, wąchanie go, rozmowa na temat wydzielin, ich koloru, zapachu, sprawdzenie języka i dotknięcie pulsu ma ogromne znaczenie w próbie rozpoznania energetycznego stanu człowieka. Każda z tych metod prowadzi do wyciągania wniosków o stanie organizmu i przepisywaniu remediów – ziół, zabiegów, diety czy decyzji o punkach, które należy nakłuć - by poprawić ten stan.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w niezwykłym, kompleksowym, podstawowym

4 Częściowym Kursie Diagnozy w Medycynie Chińskiej.

  • Diagnoza z Pulsu 23-25.04.2021 - Bartosz Chmielnicki
  • Diagnoza z Twarzy 15-16.05.2021 - Bożena Olszowska
  • Diagnoza z Języka 11-13.06.2021 - Dorota Łapa
  • Diagnoza z Wywiadu 3-4.07.2021 - Bartosz Chmielnicki

Kurs został stworzony i będzie prowadzony przez zespół świetnych wykładowców i praktyków terapii TCM czyli Bartosza Chmielnickiego, Dorotę Łapę, Bożenę Olszowską oraz Barbarę Wypart. Ich praca z pacjentami potwierdzona wieloletnią praktyką i skutecznością we wsparciu leczenia swoich pacjentów, jest rekomendacją zapewniającą Państwa o praktycznej stronie kursu.

W swej pracy wykładowej cenimy sobie współpracę oraz osobiste doświadczenia, dlatego stworzyliśmy kurs, który będzie cennym elementem rozwoju początkujących terapeutów, dietetyków i zioło-terapeutów, a prowadzony przez 4 świetnych specjalistów, pozwoli Państwu dotknąć najróżniejszych doświadczeń.

Zapraszamy do zapisów na 4Częściowy Kurs, który pozwoli Państwu poszerzyć kompetencje diagnostyczne w pracy terapeutycznej. Ponieważ efekty terapeutyczne w pracy z pacjentami są zależne od dobrej diagnozy, ukończenie tego kursu spowoduje, że absolutny wzrost skuteczności w dobieraniu terapii.

 

ZAPEWNIAMY:

  • 10 dni szkoleniowych
  • 80 godzin wykładów i warsztatów
  • Najlepszych wykładowców w Polsce
  • Profesjonalne materiały szkoleniowe
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu

 

KOSZT: wartość kursu wynosi 3600 zł, ale dla osób, które zdecydują się na całość zajęć oferujemy kwotę 3000 zł!!!

Jeśli wybierzesz pojedynczy kurs to:

Diagnoza z Wywiadu - 750zł

Diagnoza z Języka - 1050zł

Diagnoza z Twarzy - 750zł

Diagnoza z Pulsu - 1050 zł

 

ZAPISY:

Jeżeli zdecydowałaś/eś się na CAŁOŚĆ kursu (wersja polecana) to należy zapisać się przez poniższy formularz, w uwagach wpisać: CAŁOŚĆ i opłacić kurs.

Jeżeli wybrałeś jedną z części kursu to należy zapisać się przez poniższy formularz w uwagach wpisać: diagnoza z.... i opłacić daną część wg wyżej zamieszczonego cennika.

Wpłaty należy kierować na:

17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Orkiszowe Pola Dorota Łapa 
ul. Boya–Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

LOKALIZACJA:

Poznań, ul. Towarowa 35, budynek Delty


Organizator informuje, że ze względu na to, że na terenie Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszony jest Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (DzU 2020.491 z późniejszymi zmianami) wskazany stan epidemii spowodowanej zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2 -terminy zajęć mogą ulec zmianie.

Liczba miejsc w formie stacjonarnej jest ograniczona.

 

 

 

Jeśli chcesz zadać pytanie to napisz: edukacja@orkiszowepola.pl

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!