SZKOLENIE ONLINE: WIOSNA w Medycynie Naturalnej - oczyść organizm!

Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to Ty! Pora, aby poznać tajniki tej niesamowitej pory roku i dowiedzieć się jak postępować i jak się odżywiać. Dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie pakiet webinarów zawierający kompleksową wiedzę, która pomoże Tobie zachować zdrowie i energię na cały okres wiosenny.

Wiosną aktywna jest Przemiana Drzewa. Ta zielona pora roku to czas odnowy, odrodzenia, wzrostu. Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej to szczególny czas aktywności Wątroby, bardzo ważnego w naszym organizmie narządu. Dietetyka uwzględniająca odżywianie wg pór roku zwraca uwagę na jej oczyszczanie i wzmacnianie. Dobre odżywianie uwzględniające post może szczególnie wesprzeć działania na rzecz własnego zdrowia i zapewnić siły organizmowi na długi czas. Idealna pora na ciemnozielone warzywa, lekkostrawne dania, które pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy oraz pozbyć się z organizmu nadmiaru toksyn.

 

CO OTRZYMASZ W RAMACH PAKIETU?

  

 

PRELEGENTKI

Magdalena Lubiewska - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji dotyczących wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca Kuchnię Pięciu Przemian.

Dorota Łapa - założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!