SPOTKANIE z pasją: Podróże (Indie oraz Tybet) i Ajurweda w praktyce.

Data i czas:

17 maja 2017 środa

godz. 17.30-19:00

Miejsce:

Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy na spotkanie o dwóch pasjach: podróżach i ajurwedzie. Terapii ajurwedyjskich oraz dobroczynnego wpływu ziół na nasz organizm doświadczyliśmy na własnej skórze podczas naszych dwóch podróży po Azji (łącznie 18 miesięcy).

Podróżowaliśmy po Nepalu, Sri Lance, Indiach, Tybecie, Birmie, Filipinach i Malezji. Uczyliśmy się, pracowaliśmy jako wolontariusze lub po prostu mieszkaliśmy z lokalną społecznością. Wszędzie podpatrywaliśmy co ludzie jedzą, co myślą i jakie mają sposoby na zdrowe życie.

  • Podczas tego spotkania pokażemy zdjęcia przede wszystkim z Indii i Tybetu.

  • Poznasz kilka prostych zasad zdrowego jedzenia, zdrowego życia i połączenia pasji i podróży w tym wszystkim.

Prowadzący:

Monika Jakubiak i Marcin Skowroński (MOMA) - terapeuci i podróżnicy o holistycznym spojrzeniu na zdrowie i funkcjonowanie człowieka. Z pasji do zdrowego trybu życia i szacunku do mądrości ajurwedy zrodziła się nasza firma "MOMA". Od kilku lat propagujemy w Polsce świadome podejście do odżywiania i inspirujemy do dalekich podróży. Monika prowadzi terapie, uczy medytacji i procesu tworzenia relacji i biznesu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Spiruliny Crunchy i preparatów ziołowych Aurospirul w Polsce. 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!