SEMINARIUM SPECJALISTYCZNE: Patologia Narządowa w Medycynie Chińskiej.

Data i czas:

7-9 kwietnia 2017 piątek - niedziela

pt. 9.00 do 16.30

sb. 9.30 do 17.00

ndz. 9.30 do 16.00

 Miejsce:

Orkiszowe Pola, ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Medycyna Chińska rozwijała się przez tysiąclecia. Po kresie chaosu w XIX w, od początków XX wieku podejmowano kroki zmierzające do jej odnowienia i nawiązania partnerskiego dialogu z medycyną akademicką. W połowie XX wieku skodyfikowano różne przetrwałe do tego czasu tradycje i linie przekazu tworząc znaną dzisiaj Tradycyjną Medycynę Chińską. W obrębie tego systemu stworzono logiczny i spójny opis patologii narządowej.

Podczas seminarium omówimy wspólnie wzorce najczęściej występujących patologii każdej z dwunastu funkcji naszego ciała, dyskutując objawy, obraz pulsu, obraz języka, strategie terapii i konkretne propozycje kombinacji punktów akupunkturowych. Ze względu na szerokie podejście do tematu, seminarium będzie przydatne zarówno dla praktykujących ziołoterapeutów jak i akupunkturzystów.

Wskazana jest podstawowa wiedza z zakresu fizjologii w obrębie Medycyny Chińskiej. 

Zapraszamy do udziału w trzydniowym seminarium, które prowadzi lek. med. Bartosza Chmielnickiego, znany akupunkturzysta i wykładowca medycyny chińskiej.

Koszt: 700zł

Opłata rezerwacyjna bezzwrotna (wliczona w cenę seminarium): 150zł

Absolwenci  i uczestnicy kursu dietetyki profilaktycznej i leczniczej, który odbywa się w Poznaniu lub Gdańsku mogą skorzystać z 10% zniżki. Dla tych osób koszt semianrium to 630zł (opłata rezerwacyjna j.w.)

Prosimy o rejestrowanie się osób zdecydowanych na udział w seminarium. Rezerwacja jest aktualna po wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej w ciągu 10 dni od daty zgłoszenia poprzez poniższy formularz, później zostanie anulowana.

Dane do przelewu:

Alior Bank
Nr konta:
17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya – Żeleńskiego 18
60-461 Poznań 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!