SEMINARIUM SPECJALISTYCZNE: Fizjologia Narządowa – ZangFu w TCM

Data i czas:

04-06 marca 2016 piątek - niedziela

godzina 9:30 - 17.00

 

Miejsce:

Centrum Kongresowe IOR, ul. Wł. Węgorka 20 - Poznań

 

Choroba w swojej istocie jest brakiem zdrowia. Żeby móc dobrze diagnozować i skutecznie leczyć choroby najpierw należy zrozumieć prawidłowe, fizjologiczne działanie narządów. Twórcy Medycyny Chińskiej nie koncentrowali się tak bardzo jak badacze na Zachodzie na wyglądzie narządów i anatomii; skupili się raczej  na ich funkcji, co pozwoliło im bardzo dokładnie opisać działanie organizmu człowieka z różnych perspektyw.

Podstawową obserwacją Chińczyków dotyczącą człowieka był fakt, że zawsze znajduje się on pomiędzy sprawczym Niebem – symbolem Yang, a przyjmującą Ziemią -  obrazem Yin. Dlatego też na każdy narząd, czy funkcję ludzkiego organizmu można spojrzeć zarówno z jednej, jak i drugiej perspektywy. Dopiero poznanie obu tych punktów widzenia zapewnia kompleksową wiedzę o danej funkcji.

Podczas trzydniowego seminarium przedstawione zostaną funkcje narządów z obydwu perspektyw:

- niebiańskiej –  związanej z Pięcioma Przemianami i

- ziemskiej – związanej z czasem i Zegarem Obiegu Energii

Zapraszamy do udziału w trzydniowym seminarium, które prowadzi lek. med. Bartosza Chmielnickiego, znany akupunkturzysta i wykładowca medycyny chińskiej.

Koszt: 700zł

Opłata rezerwacyjna bezzwrotna (wliczona w cenę seminarium): 150zł

Absolwenci  i uczestnicy kursu dietetyki profilaktycznej i leczniczej, który odbywa się w Poznaniu mogą skorzystać z 10% zniżki. Dla tych osób koszt semianrium to 630zł (opłata rezerwacyjna j.w.)

Pan Bartosz Chmielnicki poprowadzi jeszcze dwa seminaria w 2016:

- diagnoza z wywiadu - 27-28 sierpień 2016

- diagnoza z pulsu - 21-23 październik 2016

jeśli ktoś weźmie udział w dwóch seminariach (czyli marzec i sierpień) to ostatnia opłata zostanie obniżone do kwoty 600zł.

Prosimy o rejestrowanie się osób zdecydowanych na udział w seminarium. Rezerwacja jest aktualna po wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej w ciągu 10 dni od daty zgłoszenia poprzez poniższy formularz, później zostanie anulowana.

Dane do przelewu:

Alior Bank
Nr konta:
17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Dane do przelewu:
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya – Żeleńskiego 18
60-461 Poznań 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!