Razem dla pacjenta.

Witamy serdecznie,

coraz częściej słyszymy w różnych źródłach o holistycznym podejściu do leczenia pacjenta. Jednak czy naprawdę tak jest? Czy lekarze, dietetycy, terapeuci, fizjoterapeuci i inni specjaliści ze sobą współpracują, żeby nam pomóc gdy coś dolega nam lub naszym bliskim? Zastanówmy się jednak jakie to by było wspaniałe, gdyby pacjent mógł zostać obsłużony kompleksowo – zlecony szereg badań, zalecone odpowiednie ćwiczenia, ułożone zalecenia żywieniowe, a do tego jeszcze dopasowana  fitoterapia i zabiegi wspierające terapię. Może akupunktura albo moksa? A to wszystko dla dobra pacjenta i poprawy jego stanu zdrowia. Brzmi fantastycznie! Jeżeli również tak uważacie to nie może Was zabraknąć na naszej Konferencji, która ma na celu zbliżenie nas do takiego obrazu. W innych krajach na świecie a nawet w Europie już się to udało i wierzymy, że Polska będzie następna!

 

Podczas spotkania niesamowici specjaliści, m.in. Jeremi Ross, Preeti Agrawal, Bartosz Chmielnicki i Agnieszka Krzemińska przedstawią badania kliniczne wykazujące skuteczne wsparcie jakie daje medycyna naturalna, akupunktura oraz dieta i odpowiednie żywienie na procesy profilaktyczne i rekonwalescencyjne w leczeniu chorób przewodu pokarmowego.

Konferencja odbędzie się już w najbliższy czwartek 19 października w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, sala A.

Nie może Was zabraknąć! Złączmy siły i bądźmy „Razem dla Pacjenta”. Obalmy wspólnie mity i fałszywe postrzeganie alternatywnych systemów medycznych!

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól