Oczyść ciało i umysł.

Witamy serdecznie,

dzisiaj Matka Natura przywitała nas bardzo mroźnie. Pewnie wielu z Was zastanawiało się, czy w ogóle wyjść z łóżka, w co się ubrać i co zjeść, żeby nie dać się zimnej aurze. Jednak ferie dobiegły końca, pora wrócić do codziennej rutyny, pamiętając o wyjątkowym okresie Wielkiego Postu. Nie zasypujmy się jednak milionem postanowień i wyrzeczeń, bo tak powinno się robić. Poczujmy to, a serce samo nam podpowie jak postępować.

Może jest to dobra okazja na oczyszczanie, dzięki któremu poczujemy się pełni energii do działania, a nasza zimowa, zszarzała skóra nabierze blasku? Sposobów na oczyszczanie jest całe mnóstwo, jedne bardziej, inne mniej bezpieczne, jedne bardziej, inne mniej rygorystyczne. Wszystko zależy od nas, na którą metodę się zdecydujemy. Pamiętajmy jednak, że nie wszystko jest dla każdego. Celem nie jest destrukcja organizmu, ale jego oczyszczenie, uzdrowienie jelit i innych narządów, szczególnie wątroby.

Jeżeli choć raz poczujecie efekty takiego oczyszczania na własnym ciele to zrozumiecie po co to robimy i może będzie to początek Waszego nowego stylu życia. Bo któż nie chciałby mieć więcej sił do realizacji codziennych celów czy też jaśniejszego umysłu? Nie wspominając już o zapoczątkowaniu redukcji zbędnych kilogramów, które zalegają, w sumie to już nie wiadomo od kiedy.

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól