Mała refleksja.

Witamy serdecznie,

w ten słoneczny, choć mroźny dzień chcemy się podzielić z Wami pewną refleksją. Trochę związaną ze zbliżającym się świętem Babci i Dziadka, a trochę po prostu z potrzeby serca.
Czy w codziennym zabieganiu poświęcamy wystarczająco dużo czasu naszym kochanym Rodzicom, Babciom, Dziadkom? Czy pamiętamy o nich, interesujemy się ich sprawami? A może tylko spotykamy się z nimi od Święta?

Jak im się odwdzięczyć za to co dla nas zrobili? Za te wszystkie wspólne chwile, za wychowanie, za opiekę, za wiedzę, po prostu za bycie. Za to, że zawsze mogliśmy na nich liczyć, że stali za nami murem, że nas wspierali, rozmawiali lub po prostu wspólnie milczeli. Albo Dziadkowie, którzy się nami opiekowali, kiedy byliśmy chorzy, którzy nas rozpieszczali, kiedy Rodzice nie widzieli, którzy się o nas martwili i chcieli dla nas jak najlepiej. Czy gdybyśmy poświęcili im sto procent naszego czasu jesteśmy w stanie im się za to odwdzięczyć?

Może to jest ten moment, żeby troszkę powspominać? Spotkajcie się, usiądźcie wspólnie do zdjęć i zanurzcie we wspomnieniach pełnych miłości i uśmiechu. Jeżeli mieszkacie daleko to zadzwońcie i powiedzcie, że kochacie. A może już nie ma przy Was Waszych Rodziców? Może warto odwiedzić ich groby albo po wspomnieć o nich wieczorem, przed snem? Po prostu pamiętajcie…

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól