I KONFERENCJA AJURWEDYJSKA

Już 19-20 maja w Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola odbędą się spotkania z Ajurwedą.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z lekarzami Ajurwedy z Indii.

Jest to niepowtarzalna okazja do skorzystania z indywidualnych konsultacji medycznych oraz wzięcia udziału w Konferencji Ajurwedyjskiej, podczas której wykłady wygłoszą Suraj Mirashi oraz Sanskryti Mirashi.

Doktor Suraj i Sanskriti Mirashi są dyplomowanymi lekarzami Ajurwedy i medycyny konwencjonalnej. Są także laureatami prestiżowej nagrody Healthcare, która nadawana jest za szczególne osiągnięcia medyczne i potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.


Zarówno Konferencja, jak i indywidualne konsultacje medyczne będą tłumaczone na żywo przez profesjonalnych tłumaczy. 

Zaproszenie kierujemy zarówno do osób interesujących się Ajurwedą, jak i tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej o tym, jak wg najstarszego systemu medycznego w świecie, holistycznie zadbać o swoje zdrowie.

Ajurweda jest przede wszystkim systemem zapobiegania chorobom, utrzymania organizmu w zdrowiu oraz odmładzania tkanek, tak więc z konsultacji skorzystać mogą wszystkie osoby zainteresowane swoim zdrowiem, w tym także dzieci.
Światowa Organizacja Zdrowia w roku 1979 uznała oficjalnie Ajurwedę za koncepcję zdrowia i terapii. Nie jest ona więc kolejnym rodzajem medycyny komplementarnej, lecz stanowi pełnoprawny systemem leczenia.

Medycyna ajurwedyjska podejmuje z duzym sukcesem leczenie tam, gdzie system medycyny konwencjonalnej nie znajduje rozwiązań. Wiele chorób, które uważane są na zachodzie za przewlekłe, wymagające przyjmowania leków do końca życia, w systemie ajurwedyjskim traktuje się za wyleczalne.

Ajurweda uczy przede wszystkim jak zachować zdrowie, główny nacisk kładzie na profilaktykę. Ustala indywidualną dietę dla każdego. Daje wskazówki dotyczące rutyny dnia codziennego. Uczy jak redukować stres będący przyczyną tak wielu chorób.

W terapii chorób bazuje na lekach naturalnych, preparatach ziołowych, domowych miksturach. Stosuje terapie oczyszczające, przywracające naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Ilość miejsc ograniczona - zapraszamy do rezerwacji terminów na konsultacje oraz wejściówek na Konferencję!

DOWIEDZ SIĘ więcej i ZAPISZ SIĘ na INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ - BRAK MIEJSC

DOWIEDZ SIĘ więcej i ZAPISZ SIĘ na KONFERENCJĘ