Dorota Łapa

Dietetyk, specjalista dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, moderator Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz naturalnej diety ZdrowyPrzedszkolak.org
 
Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.
             • Dyplom ukończenia Dietetyki TCM - Instytut Avicenny 2009
             • Kurs Diagnozy z Pulsu – dr T. Błaszczyk 2012
             • Compleo Katowice – uczestnictwo w zajęciach Szkoły Akupunktury
             • Medycyna św. Hildegardy I i II stopień – Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy Warszawa, 2015, M i A. Ptok, Niemcy, Bielefeld 2016.
 

UMÓW SIĘ do Doroty Łapy poprzez maila: rejestracja@orkiszowepola.pl

W wiadomości prosimy o pozostawienie numeru telefonu. Skontaktujemy się w ciągu dwóch dni. 

Przygotuj sie do wizyty u Doroty Łapy i pobierz odpowiednią ankietę zdrowotną wstępną. Wypełnij ją i zabierz na wizytę. W związku z powierzaniem danych szczególnych muszą Państwo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Sprawdź cennik

Pliki do pobrania: