Być kobietą, być kobietą…

Witamy serdecznie,

być kobietą, być kobietą… Z jednej strony pełną uroku i wdzięku, mądrą, uśmiechniętą, odpowiedzialną i świadomą swoich zalet. Z nienagannym makijażem i fryzurą. Perfekcyjną, idealną, silną. Z drugiej z kolei z mnóstwem obowiązków i zadań, jako żona, mama, córka, bizneswoman, gospodyni, opiekunka. Często w niedoczasie, w kilku miejscach na raz, bez proszenia o pomoc.

Znacie tę kobietę? Tę niesamowitą istotę, która w swoim zorganizowaniu i multizadaniowości przerasta niejednego robota wielofunkcyjnego i sztuczną inteligencję. Cudowną i wyrozumiałą matkę, która jak nikt inny rozumie swoje dzieci i jest dla nich najważniejszą życiową opoką, kochającą żonę, która z anielską cierpliwością po raz kolejny prosi męża o wyniesienie śmieci, czy też twardą kierowniczkę w wielkiej korporacji, zarządzającą zespołem samych mężczyzn.

To nikt inny jak Wy – Superbohaterki i już w przyszłym tygodniu Wasze Święto. Zadbajcie o siebie. Może mąż może w tym dniu odebrać dzieci ze szkoły i wracając zrobić zakupy? Może warto zostawić pranie, sprzątanie i inne obowiązki na kolejne dni? W końcu ten Dzień jest raz w roku. A może będzie to przełomowy moment zmian Waszego funkcjonowania?

W wolnej chwili wpadnijcie do nas porozmawiać…

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól