WYKŁAD: Ból głowy - ten sam objaw, różne przyczyny.

Data i czas:

24 października 2017 wtorek

godz. 17:30

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Ból głowy, migreny... chyba nie ma osoby, która nie przeżyłaby takiej dolegliwości. Dla niektórych to okazjonalna przypadłość, ale dla niektórych problem , który ciągnie się latami. Ból głowy to nie jest prosta sprawa jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Ból głowy to zmarginelizowana przypadłość, którą w obecnych czasach leczy Goździkowa. A przecież ból jest oznaką, sygnałem od naszego organizmu, że coś się dzieje co nam szkodzi. Ból w ogólnym pojęciu jest naszym sprzymierzeńcem, gdyby nie on bardzo szybko byśmy umierali albo z wychłodzenia, albo z przegrzania, albo z głodu - moglibyśmy się też wykrwawić nie zauważając drobnych ran.

Ból głowy też nas informuje o naszym stanie. Jego umiejscowienie jest istotne - ważna informacja dla terapii. Czasem wystarczy po prostu wypić szklankę wody,bo się odwodniliśmy, ale czasem potrzebujemy ziół lub porządnego odpoczynku. Możemy stwierdzić, że mamy około 16 rodzajów bólu głowy! więc jak chcemy to załatwić jedną tabletką?

Zapraszamy na wykład, który nie tylko pomoże nam uśmierzyć ból głowy, ale może nauczy jak go unikać. Ból głowy to już alarm! Potraktujmy go poważnie.

Prowadząca: MAGDALENA LUBIEWSKA, - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących  wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w  szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę  chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 40 zł

 

Alior  Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309

Orkiszowe Pola Dorota Łapa
Ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

Fakturę wystawiamy w ciągu 7 dni od wydarzenia na prośbę uczestnika.

Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!