WYDARZENIA NA BATOREGO. Spotkanie z dietetykiem:jak rozszerzyć dietę małego dziecka - kiedy i jak.

Data i czas:

  • 25.07.2017r., wtorek
  • godz. 12.00-14.00
Miejsce: Orkiszowe Pola os. Batorego79a/u4,Poznań

Spotkanie z dietetykiem, który opowie jak rozszerzyć dietę małego dziecka (gluten, mleko krowie i soczki owocowe - kiedy i jak?)

Wokół rozszerzania diety małego dziecka pojawia się wiele znaków zapytania. Z każdej strony jesteśmy zarzucani informacjami jak właściwie odżywiać swoje dzieci. Jednak pytania, na które nie znaleźliśmy odpowiedzi, pozostają w głowie. Kiedy rozpocząć rozszerzanie diety dziecka? Jaki schemat wybrać? Na co zwrócić uwagę? Czy moje dziecko będzie niejadkiem? Czy mogę podawać soki owocowe? Smoothies? Co z wafelkami, chrupkami? Które produkty wybrać? Co z glutenem, cukrem i mlekiem krowim? A co jeśli jestem wegetarianką - na co zwrócić uwagę? A może jednak podać mięso dla dobrego rozwoju dziecka? Z tymi pytaniami rozprawimy się na kolejnym wykładzie prowadzonym przez naszą Mamę-Dietetyk. Jeśli wystarczy nam czasu porozmawiamy o metodzie BLW. A jeśli masz swoje pytanie - koniecznie przyjdź do nas.

Przewidujemy również czas na pytania od Was!

Każdy z uczestników spotkania otrzyma mini broszurę informacyjną, na której znajdą się przepisy z przykładowymi posiłkami, które można przygotować w domu dla swoich pociech!

Prowadząca: MIROSŁAWA WRÓBLEWSKA - dietetyk klasyczny, dla mam i dzieci, młodzieży i dorosłych.

Spotkanie jest bezpłatne.

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!