Opinie uczestników

Uczestniczyłam w warsztatach organizowanych przez Dorotę Łapę na temat kuchni 5 przemian. Warsztaty zmieniły mój sposób myślenia o jedzeniu i przygotowywaniu potraw. W skrócie: dużo ciekawych informacji teoretycznych, proste wyjaśnienie teorii 5 przemian oraz super przepisy, które same miałyśmy okazję przygotowac. Jeśli wierzysz, że jesteś tym co jesz i chcesz zmienić coś w swoim życiu, poczuć się lepiej, zachęcam do skorzystania z warsztatów Doroty Łapy.

Dorota, dobrze, że jesteś!

Pozdrawiam,
Kasia Radecka


 

Czasami nie trzeba wielkiej rewolucji, żeby zmienić na lepsze sposób odżywania, a w konsekwencji samopoczucie swoje i swoich bliskich. Wystarczy zwrócić trochę więcej uwagi na to co się wkłada do garnka i zmienić sposób przygotowania tego, co już w tym garnku jest. Warsztaty dały mi właśnie to! Przeprowadzone w przesympatycznej atmosferze, tak po domowemu, gdzie  w teorii i w praktyce mogłam się przekonać jak łatwe może być zdrowsze gotowanie. A zdrowsze jest na pewno, jestem o tym przekonana! Choćby biorąc pod uwagę fakt, jak inaczej zaczął wyglądać mój dzień, od kiedy zamiast kanapek z żółtym serem czy drożdżówki zjedzonej w pracy, wprowadziłam do menu ciepłe śniadania. Organizm zupełnie inaczej funkcjonuje!

Od ponad pół roku jemy rano kasze jaglane, płatki zbożowe przygotowywane wg przepisów, które dostałam na warsztach. Nie jest to ani bardziej kosztowne, ani szczególnie pracochłonne a jaka inwestycja w siebie i swoje lepsze samopoczucie! Podobnie z chlebem pieczonym na zakwasie, takiego chleba nie kupi się w żadnej piekarni ,a ile przy tym radości, a już szczególnie przy pierwszym wypieku :))Polecam gorąco! mam nadzieję, że „Orkiszowe Pola” będą dla innych taką sama inspiracją jaką były dla mnie.

Ela


 

Brałam udział w kilku warsztatach w Orkiszowych Polach i będę na pewno dalej korzystać z rad, opinii i wskazówek Dorotki. Zajęcia są nie tylko przyjemne, napełniają pozytywną energią, inspirują , ale dają też swoisty power do działania, do wprowadzania pięciu przemian do życia codziennego. Samo gotowanie wśród osób tak samo zainteresowanych pod czujnym okiem Dorotki jest super przygodą. Poza tym na zajęciach panuje ciepła i serdeczna atmosfera. Szczera chęć udzielenia odpowiedzi na każde pytanie ze strony prowadzącej. Wszystkie skrypty przekazywane na zajęciach są bardzo precyzyjne,
opracowane bardzo skrupulatnie, przepełnione wiedzą, cennymi wskazówkami i dobrymi radami. Przepisy sprawdzone i omówione.

Dla mnie była to czysta przyjemność. Z niecierpliwością  czekam na kolejne warsztaty i spotkania.

Agnieszka Jęchorek


 

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku wykładach prowadzonych przez panią Dorotę a  także w prowadzonych przez nią kursach gotowania. Wykłady jak również warsztaty były prowadzone bardzo profesjonalnie. Kursy gotowania  organizowane u Pani Doroty w domu oprócz profesjonalnej wiedzy połączone są z  domową, miłą atmosferą. Mam nadzieję, że wkrótce będzie coś organizowane. Nie mogę się doczekać.

Hanna Schneider


 

Zaprosiliśmy Panią Dorotę do naszej świetlicy na warsztaty kulinarne przeznaczone dla dzieci i ich mam. To, co najmilej wspominamy  to ciepła, serdeczna, wręcz domowa atmosfera, która pozwoliła na aktywny udział i zaangażowanie wszystkich uczestników warsztatu. Dzięki dobrze zorganizowanej pracy grupowej, każdy miał swój wkład w przyrządzane potrawy. Zdecydowanie potwierdziło się przekonanie, że można jeść smacznie i zdrowo, dobrze się przy tym bawiąc i z fascynacją odkrywać nowe smaki i właściwości potraw.

             Wychowawcy
świetlicy socjoterapeutycznej "Borówki"
w Poznaniu