Praca: Dietetyk -Specjalista ds. obsługi klienta

Poszukujemy osoby w niepełnym wymiarze godzin (minimum20h/tydzień)
 do Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii na Strzeszyńskiej w Poznaniu  na stanowisko:

DIETETYK - SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zadania

-  profesjonalna obsługa klienta obejmująca doradztwo w doborze artykułów spożywczych specjalnego zastosowania, ziół oraz suplementów diety,

- obsługa programu magazynowo - sprzedażowego.

Nasze wymagania:

- wiedza  dietetyczna - mile widziana również wiedza o gotowaniu wg 5 przemian oraz podstawy ziołolecznictwa

- obeznanie z naturalnymi produktami spożywczymi: kasze, zamienniki cukru, rośliny strączkowe itp. oraz stosowanie ich w swoim odżywianiu,

- znajomość zaleceń żywieniowych  dla osób na dietach specjalnych,

-  umiejętności sprzedażowe,

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- samodzielność,

- umiejętność pracy w zespole,

- pozytywna energia.

Mile widziane:

- doświadczenie w sprzedaży

- bycie osobą uczącą się - preferowane kierunki związane z żywieniem człowieka

- aktualne badania umożliwiające pracę w branży spożywczej,

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy,

- zniżki na zakupy w naszych sklepach

- możliwość rozwoju zawodowego!

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@orkiszowepola.pl do dnia 30.06. 2017 roku.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133, Poz.883)”