PRACA DLA STUDENTA

Poszukujemy osoby do pomocy w sklepie.

Zadania:

  • pomoc w sklepie polegająca na przyjmowaniu towaru od dostawców i rozpakowywanie go na półki sklepowe,
  • drobne prace porządkowe,
  • obsługa programu magazynowo -sprzedażowego
  • przewożenie niewielkich ilości towaru z magazynu do naszych 2 sklepów: na Strzeszyńską i na os. Batorego (o ile osoba dysponować będzie własnym samochodem osobowym).

Nasze wymagania:

  • bycie osobą uczącą się,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane: własny samochód osobowy, aktualne badania umożliwiające pracę w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy zlecenia – ok. 20godz./tydzień,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • sporą zniżkę na zakupy w naszych sklepach,
  • elastyczne godziny pracy.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@orkiszowepola.pl do dnia 18.09.2016 roku. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133, Poz.883)”