EDUKACYJNE CZWARTKI: Oczyszczanie wątroby. Ziołowe wspierania zdrowia i oczyszczania.

Data i czas:

20 lipca 2017 czwartek

godz. 17:00

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej wątroba jest Generałem w organizmie. Zarządza wojskiem mechanizmów obronnych, które chronią swojego Cesarza - Serce. W medycynie klasycznej wiemy, że wątroba stanowi jeden z najważniejszych narządów detoksykujących organizm. Wątroba zajmuje się wszelkimi zwiazkami chemicznymi, które przyjmujemy wraz z posiłkami oraz toksynami w zepsutej żywności, ale również dźwiga nasze codzienne emocje i pośpiech.

Zapraszamy na wykład, na którym dowiemy się jak regenerować naszą wątrobę, jak ją oczyścić, jak wzmaciać codziennie swoją Energię życiową, jak nie popaść w skrajości i cieszyć się pożywieniem. Sami możemy się uzdrawiać!

Na ten wykład zaprasza Dorota Łapa: dietetyk i specjalista dietetyki energetycznej, ziołolecznictwa, naturalnych terapii jak również autorka książki Wy_dobrze_jecie.

Koszt: 20zł do zapłacenia w kasie sklepu bezpośrednio przed wykładem.

Uczestnicy wykładów Edukacyjne Czwartki w Orkiszowych pobierając ulotkę z programem wakacyjnym mogą zbierać pieczątki przy każdym wykładzie (będzie ich w sumie osiem), na którym byli. Na koniec wakacji w dniach od 31.08 do 4.09.2017 będzie można odebrać nagrody za zebrane potwierdzenia uczestnictwa czyli za przystawione pieczątki, które ostępluje pracownik OP w dniu danego wykładu. Zachowajcie, więc ulotki i zbierajcie, bo nagrody są takie:

Nagrody:

8 wykładów czyli max - Paraprotex

7 wykładów - badanie żywej kropli krwi z 50% rabatem

6 wykładów - Jelitowa Flora Bakteryjna 60 kaps

5 wykładów - książka "Dieta bez pszenicy"

3-1 wykład  słoiczek z herbatą oczyszczającą lub budującą krew.

 

Terminy i tematy kolejnych wykładów:

 

Poniżej do pobrania ulotka, na której można zbierać pieczątki. Należy ją wydrukować w formacie A5.

Pliki do pobrania:

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!