Czas na zmiany, czas na zdrowie.

Witamy serdecznie,

wielkimi krokami zbliża się czas, na który część z nas intensywnie czekała. Czas odciążenia i dobrego samopoczucia. Czas, w którym troszkę zwalniamy, żeby za chwilę móc ruszyć z podwojoną siłą, kiedy rano budzimy się przepełnieni energią i gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Moment, od którego z całą pewnością możemy powiedzieć, że czujemy się zdrowi i szczęśliwi. Gdy nasze jelita bronią nas przed wszystkimi drobnoustrojami, które pragną wtargnąć do naszego organizmu i zrobić w nim nie lada zamieszanie. Oczywiście mowa o procesie oczyszczania. Nie wierzysz, że można się o nim wypowiadać w tylu superlatywach? Kojarzy Ci się z głodówką, złym samopoczuciem i męczarnią? Może pora zmienić myślenie i otworzyć się na nowe doświadczenie…?

W wielu źródłach można wyczytać, że jelita to nasz drugi mózg i jest w tym sporo prawdy, ponieważ dysponują one różnego rodzaju przekaźnikami, są wyjątkowo precyzyjnie unerwione i wyposażone w skomplikowane sieci neuronowe. Odpowiadają za wiele istotnych procesów związanych nie tylko z trawieniem. Ich działanie wpływa na nasz nastrój i odgrywa kluczową rolę przy zachorowaniach na depresję, autyzm czy chorobę Alzheimera. Jednak gdy funkcjonują bez zarzutów, zespół jelita drażliwego, bóle głowy, biegunki, zaparcia oraz alergie nas nie dotyczą.

Warto spróbować i przekonać się na swoim ciele, bo odciążenie, poprawa stanu zdrowia, przywrócenie energii, rozjaśnienie umysłu, utrata zbędnych kilogramów, przywrócenie blasku skóry to tylko nieliczne korzyści, które czekają na zwycięzców, którzy podejmą próbę i wezmą zdrowie w swoje ręce.

Jeżeli nie wiesz jak zacząć lub boisz się, że nie wytrwasz to jesteśmy dla Ciebie.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól